Un miers

Posted in Reiki iniciācija. Kas tas ir?

Mana Reiki iniciācija 2.līmenis 29.06.2019

  1. Sakumā gaišas krāsas toņi, zieds – līdzīgs magonei sarkana krāsā. Mākoņu kalni – gaiši, aiz kuriem spīd saule un apžilbina acs. Saules izsvīdumi – kā vulkāna lava. Parādās kā spogulis pa vidu – kūra es redzu it kā sevi – saules krāsas, pat oranžs. Un it kā faraona tēls – arī saules krāsās. Kā okeāna krasas, kur ūdeni apskalo seno laiku roksaraksta kaut kas pierakstīts – kā sena grāmata. Kad plauktas ieliku beigās – liels siltums nāca no tām. Atvērtā plaukstā – kā kādas dzeltenas plūsmas, līdzīgi spirālei – kā trīs krāsas – dzeltena, oranža, balta. Pirms iniciācijas gaidot to – tāds smagums, bet pēc tas pazuda.
  1. Kad gaidīju iniciāciju ilgi likās, jo biju pēdējā no grupas tik ļoti nāca miegs, biju pilnīgs atslābinājusies. Bijis brīžiem grūti, jo varēju nomest, bet laimes pamodās. Kad apsēdos krēsla iniciācijas laikā miegs pilnīgi pārgāja un bija tāda prata skaidrība. Redzēju sarkanu, brīžiem sarkanu ar dzeltenam uzplaiksnījumus, ka ziemeļblāzmu vai kāru.
  1. Apsēžoties krēslā jutos kā šūpuļtīklā debesīs apkārt baltie pūkaini mākoni zem kājām skats no augšas uz zemi, kokiem mājām. Sākoties iniciācijai – parādījās kosmoss ar zvaigznēm. Tad es skatījos caur aci (it kā lielā acs) – uz zilām debesīm. Simboli laikā parādījās zaļa dzeltena gaisma un sajūtas, ka okeāna viļņu gaidās. Aiz turētas elpas un miglas sajūsma. Pēc simboliem – caur mākoņiem parādījās zila acs – debesis atvērtā – palika tikai gaišas zilas debesis un ķermeni sajūsmas prieks.
  1. Esmu ievīstīts pieneņu pūkās, ķermenis izplūst – manī mainās krāsas – koncentriski apļi no violeta līdz baltam un miers.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs