Mīlestība un

Posted in Reiki iniciācija. Kas tas ir?

Mana Reiki Iniciācija 1.līmenis 15.09.2019

  1. Mīlestība, miers un daudz gaismas. Violeta acs, sākumā pulsēja tālumā aizejoša, vēlāk apstājās, apkārt balta gaisma, iekšā griezās virpulis kā stars tālumā aizejošs. Asaras.
  2. Sākums bija interesants, sajutu siltas rokas, balta gaisma, spilgta ļoti, asaras. Sajūta bija, ka galvu skrūvē, stipras sāpes sajustu sprandā, auss sāka sāpēt, bet tad lēnam pārgāja.
  3. Mirkli pirms iniciācijas, sēžot un gaidot uzaicinājumu, ļoti stipri sagriezās galva, nu tā, ka šūpoja kā pa jūrās viļņiem. Sākoties iniciācijai, visu ķermeni pārņēma trīsas, kuras pārgāja tikai neilgi pirms iniciācijas beigām. Aizvērto acu priekšā lielāko daļu laika zibeņota tikušas krāsos, vēlāk violetie tini (tumšāki, gaišāki). Uz pašām iniciācijas beigām no augšpuses parādījās gaišums, kas tapa arvien gaišāks un gaišāks. Un, protams, asaras lija straumēm. Tas, ka telpā, kurā notika iniciācija, bija mīlestības, gaismas enerģija tas bija ļoti jūtams. Un abi Skolotāju man acumirklī asociējās ar Smalko Gaismas pasauli. Kā Gaismas Eņģeli. Kā Labie Augstākie Spēki. Godīgi sakot – vēl šobrīd ir grūti salikt kopā domas, grūti uzrakstīt pat teikumu.

 А. Сразу после того, как сел в кресло и начался сеанс, передо мной открылась обзорная труба с разными лучами света, уходящими вверх в небо, внутри тела начало все сжиматься, потом начали сильно дергаться веки глаз. Так что я боялся, чтобы не открылись глаза. Потом, когда положили руку на голову, пошло тепло и спокойствие.

 

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs