Es esmu mierīga

Posted in Skolnieku vēstules

                                                                                                                                                        Seans DZĪVO

 Māra D.

 1. Manas kājas ir veselas, ceļu locītavas ir izdziedinātas.
 2. Mans vairogdziedzeris ir izdziedināts vesels, darbojas pareizi un izstrādā vajadzīgos hormonus.
 3. Es viegli un veiksmīgi māku vizualizēt Reiki simbolus.
 4. Es viegli un veiksmīgi atrodu metodes, kā ieiet tādā meditācijas stāvoklī, par kādu es sapņoju.
 5. Seansa laikā jutu patīkamu lielu siltumu un tādu kā viļnveida enerģijas plūsmu, un skudriņas pa ķermeni un smagumu kājās. Visu laiku atrodas un redzēju dažādu krāsu kaleidoskopu – rozā, zaļu, zeltainu, oranžu, violetu utt.
 6. Seansa laikā liels siltums, ķermeni nejutu, bija izgaisis telpā, kājas no cēla locītavām līdz pēdām bija ļoti smagas liela enerģijas pulsācija kājā, pulsācijas biezums mainījās – lēni, ātrāk. Kakla rajonā dedzinoši karstums un pulsācija. Redzēju dažādu krāsu kaleidoskopu. Seanss joprojām turpināts pulsācija kājās un kakla rajonā.
 7. Visu iepriekšējo nedēļu bija ļoti viegla sajuta, arī saņemot, pirmdien un piektdien seansus bija ļoti spēcīgas izjūtas kā iepriekšējā seansā un vēl paradījās liels karstums mugurkaulā sirds čakras rajonā un izplatīja pa visu mugurkaulu.
 8. Paldies par dziedinošo mīlestības pilno seansu. Seansa laikā bijis liels siltums, enerģētikas pulsācijas, pārgāja pacilāta sajuta.
 9. Visu seansa laiku smagums kājās un enerģijas pulsācija pa visu mugurkaulu liels siltums.°
 10. Seansā laikā liels siltums un enerģētiskā pulsācija, kakla rajonā un kājas. Vairāk beigas vairogdziedzerī dedzinoša sajūta. Atrados violetā un zeltainā gaismā par kreiso celi.
 11. Ļoti liels karstums mugurkaulā pēc tam liels karstums gurnos, aizgāja pa kājām uz leju uz pēdām. Pēc tam es растворилась в пространстве, un māja tik viegli, silti un patīkami. Celis tikpat kā nesāp. Paldies!

 Aija U.

 1. Es staigāju viegli, bez sāpēm kājās – tieši pēdās un labajā ceļgalā. Pēdu āda ir mīksta un veselīga, pazuduši sabiezējumi.
 2. Manas krūtis ir mīksts bez sāpēm un sabiezējumiem, un veidojumiem. Visi ar vecuma izmaiņām saistītie procesi  
 3. Es ticu sev, savam iespējam, es mīlu un cienu sevi.
 4. Man nav pretenziju pret sevi, cilvēkiem un Pasauli. Mans EGO pazūd.
 5. Es sevi pilnība redzēju kā harmoniska personība – garīgumā un radošumā.
 6. Jutu galvvidu, vēlāk sāka sāpēt un “lauzt” pēdas. Tas sajūtas radīja sasprindzinājumu un ik pa laikam to vajadzēja atzīst. Sajutu, ka nav svaiga gaisa sasmacis un smaržoja pēc ķīmiskā parafīns. Gribējās dziļi ieelpot. Redzēju kāpu Kurzemā, baltas gaismas. Grūti bija pilnībā atslēgt galvu. Paldies par seansu!
 7. Jutu – galvvidu, plaukstas, enerģ. Vibrāciju pa kājām. Pēdas nelauza. Grūti bija atslēgt galvu. Domas Atrados atkal Kuramā uz trijstūra. Pēc 1. seansa fiziskā līmenī apzinājās tulzna pēdā kreisā kāja. Vairāk jūtu arī labo krūti. Viss ir labi, kas notiek, tas ir atveseļošanās process. Paldies!
 8. Dziļi seanss. Roka uz sirds čakras. Ļoti emocionāli: asaras, insaiti. Ļoti dziļš stāvoklis. Uz seansa beigām paliek fiziski smagi. Liekas, ka enerģijas ir “par daudz”. Rezultāti pēc 2. seansa – viss ir apasinājās. Kreisā pēda ir vajā tulznas, krūts ir jūtīgs un sāpīga.
 9. Saņemu mierīgi, jūtu pulsāciju plaukstas un saprotu, ka protu mīlēt un sūtīt enerģiju un mīlestību ne tikai caur plaukstām, acīm, bet arī ar sirdi. Kad saprotu, ka tas ir izdarīts viegli un dabiski. Seansa laikā gribas smaidīt un sajutu daudz prieka! Paldies! 3.seansa rezultāti. Vēl arvien sāp kreisa kāja tulzna un krūts. Emocionāli ir ļoti dažāds prātā stāvokļa. No drūmiem padomēm līdz glābjam paprasījumiem. Paldies!
 10. Seanss pie jūras Apšuciema. Guļu. Laiks ir nomācies, bet, kad sākas seanss tad ir sajūta, ka sāk spīdēt sauli, mākoņi pazūd. Spoža spoža, spilgta, ka dzeltena gaisma mani izgaismo. Lai gan atrodas guļas stāvoklī tomēr pēdas sāp un lauz. Saprotu, ka enerģija strādā ar tām. Seansa laikā pienāk Mihails un piedevas ar rādītājpirkstu pierei trešās acs rajonam. Spēcīga enerģija iziet no plauksta, līdz pat pakausim. 4. seansi rezultāti. Tulzna uz kreisa kāja ir aizdzijusi, bet krūts turpinās sajūt.

  Daiga Š. Es esmu mierīga, harmoniska un līdzsvarota. 

29.marta. Jutos Dzīvības viļņu šūpoja un ieaijāto. Tie pamazam skaloja no manis nemieru un šaubas. Katrs  nākamais vilnis piepildīja mani ar klusu prieku un mīlestību. Bija mierīgi un labi.

24. maijā. Cikla 10. seanss, bet prieks manis – otrais. Pa to laiku atkal biju daudz nemiera. Bija labi, bet jutu, ka man kaut kā pietrūka,  palika nepabeigts. Žēl, ka nevarēju apmeklēt visus cikla seansus.

31.maijā. Mans trešais cikla seanss Reiki festivāla laikā Apšuciemā pie Jūrās. Vienkārši lieliski! Es gulēju Jūras krastā un jutos brīnišķīgi Dzīvības viļņu ieskauta, elpoju svaigo jūras gaisu un dzirdēju brīnišķīgas putnu dziesmas. Seansa noslēgumā Mihails pienāca pie manis un jutos stiprināta ceļā uz mierīgu, harmonisku un līdzsvarotu dzīvi. Ārējās dzīves miers un harmonija sākas no tevis un ir tevī…! Paldies par brīnišķīgajiem ‘Dzīvo seansiem ’Mihailam un garīgajam Augstākajām būtnēm – Gaismas spēkiem, kas mūs tādā veidā stipra, iet šo garīgo gaismas ceļu, mīlestības ceļu. Mani mīļie, Paldies!

 Ināra M.

 1. Mana āda ir tīra un vesela!
 2. Manas acis ir skaistas un veselas!
 3. Mana mugura un visa kaulu sistēma ir vesela!
 4. Ar katru dienu es kļūstu iekšēji un ārēji mierīgāka.

 Drīz vien pēc acu aizvēršanas sajutu patīkamu siltumu visā ķermenī, redzēju violetu gaismu, kas pakāpeniski pulsējot piesātinājās. Es jūsmoju par piesātināto violeto krāsu, te pēkšņi violeto krāsu nomainīja pelēks tonis, pareizāk sakot, pelēka krāsa mijas ar baltu krāsu atkal pulsējot. Pēc tam man kļuva, ļoti karsti, un tad atkal parādījās violetā krāsa, kas mijās ar baltu krāsu. Paldies skolotājam Mihailam par šo iespēju piedalīties saesošs Dzīvo!

Tā nu sanāca, ka šī ir tikai otrā reize, pēc liela pārtraukuma. Šis seanss bija neizsakāmi piepildīts: nemitīga violetās gaismas pulsācija, laimes sajuta. Šoreiz ļoti plūda asaras, laimes asaras. Mana mugura atkal ir formā. Es pat varu nosēdēt uz grīdas bez muguras sāpēm. Paldies! Katra seansa sākumā plūst asaras. Tad pulsē violeta gaisma, kas mijas ar pelēcīgi baltu pulsāciju. Karstuma viļņus sajutu un tad miera sajuta, sajuta ka esi laimes salā un tevi nemitīgi kāds sargā. Paldies, skolotāj!

 Arnis B.  Esmu saticis savus garīgos skolotājus. Manas garīgās attīstības līmenis aug nemitīgi. Es mīļo Dievu un visu pasauli. Vispirms sajutu saikni sirds līmenī. Siltums ķermeni. Vēlāk sajutu viļņveidīgas enerģijas kustību ķermenī. Vēlāk elipsveida kustība galvas līmeņi. Pēc tam jau sāku celties uz augšu. Ķermenī vieglums, visu laiku gaisma un miers. Liels Paldies!

 Agra O.  Mana imunitātē nostiprinās. Redzu uzlabojas. Stiprinu savu pārliecību par savam iespējām palīdzēt sev un citiem. Izjutu lielu mīlestību ieplūstām, tad attīrīšanās asaras, atvieglojums. Noslēgumā atkal sirds piepildīšanas ar mīlestību. Miers, apņemšanās turpināt saglabāt šīs izjūtas ik dienā.

 Ina B.  Esmu iemācījusies kontrolēt savus ēšanas paradumus, liekais svars ir pazudis, ķermenis jūtas labi. Jutu enerģijas viļņus. No sakuma redzēju uz tumša fona violetu apli, pēc tam dzeltenu apli. Pēc tam viss kļuva gaišs brīžiem spožs, it kā spīdētu saule. Redzēju mazas, puķes, lelles acis, kas skatās ar mani (sarkanas ar zilo). Redzēju lietas, kas saistījās ar manu darbu, vienu puisim no manas bērnudārzā grupiņas, kur es strādāju. Jutos ļoti vieglu, labi, pacilātā garastāvokli.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs