Ļoti īpašs ir Reiki festivāls!

Posted in Skolnieku vēstules

Reiki Festīvals 02.06.2019

 

L. Uz festivālu vienmēr braucu ar lielu prieku, jo tādu atmosfēru un mieru var iegūt tikai šeit. Ļoti patika seansi 5 pozīcijas, ko taisījām viena otrai mēs ar Aiju. Otrajā reizē redzēju spilgti dzeltenu it kā rapšu lauku, un vidū ļoti spoža violeta gaisma, kā acs, kas pulsē. Sajūtas bija vieglas, patīkamas, siltas. Juras malā praktizēja mugurkaula skalošanu 3 reizes, kas arī bija patīkami pēc tam bija siltums un viegluma sajūta. Dziedāju mantru. Paldies, mīļie Skolotāji Angelīna un Mihail, par zināšanām un praksēm, kuras iemācījos. Ļoti centīšos mainīties attiecībās ar meitu, bet man vēl daudz jāmācās un jālieto vairāk Reiki dzīvē – mājās, ne tikai darbā, es to saprotu, bet man tas ir jādara, jālieto. Šeit un tagad solos sev to darīt!

M. Ļoti īpašs ir Reiki festivāls! Esam šeit viss 3 – Mikus, Marita, Andris. Mūsu dēlam dzimšanas diena! Reiki gaismā un enerģijā. Liekas, ka viss ir kā dāvanas no visiem šiem ļaudīm, kuri ir šeit! Daudz domāju, kā tas var būt ka tik viegli un vienkārši, svešā vietā ar svešiem cilvēkiem kopā var baudīt mieru un drošību? Nesteidzīgi. Kā to lai paņem līdzi ikdienas runās un darbos?! Lai tak tā trauksmainā dzīve un pienākumi drusku pierimst un ļauj izvēlēties to labāko un noderīgāko, skaistāko un ... viss lai ir tik brīnišķīgi!!! Šoreiz ļoti domāju par izvēli – kur būt, ko darīt un ar ko kopā pavadīt savu laiku. Pateicībā Vis augstajiem spēkiem par šo kopā būšanu. 

A. No sirds pateicos Skolotājiem par šo brīnišķīgo iespēju būt Festivālā. Man tā ir fiziskā un garīgā attīstība un atpūta. Ar mīlestību un pateicību baudīju katru nodarbību. Man personīgais atklājums – cik svarīga ir iekšēja sajušana apzināta rīcība, sapratne, kad ir jāapstājas un jāsaprot, kā rīkoties. Esmu ieguvusi jaunas zināšanas, jaunas prakses, un jaunu pieredzi. Esmu vesela un laimīga!  

V. Vienmēr patīkami atrasties Gaismā. Paldies Skolotājiem un Reiki kolēģiem! Festivāla laikā radās pārdomas un atziņas attiecībā uz sevi un otro Reiki principu. Tā kā salīdzinoši ļoti maz praktizēju Reiki seansus citiem cilvēkiem, saprotu, ka tas nebija nejauti, ka man bija jāveic trīs seansi Mārim. Ļoti laba pieredze un prieks, ka kaut nedaudz palīdzēju cilvēkam un pats tā arī ieguvu gan spēku un enerģiju, gan prieku.

D. Festivāla laikā daudz jaunu iespaidu un emociju. Paskatījās vairāk sevī un savos draugos. Sapratu savas kļūdas un atradu atrisinājumu nākotnei. Kļuvu brīvāka, stiprāka un nosvērtāka savos lēmumos. Paldies, par iespēju atrast pašai sevi. Tagad atkal stipra!

A. Paldies par šo brīnišķīgo iespēju – pabūt ar Jums visiem kopā gaismas enerģijas un mīlestības sajutu enerģijas. Ļoti patika prakses, Reiki seansi ar 5 pozīcijas uz galvas un uz ķermeņa 2 pozīcijas. Ļoti patiks čakru elpošanas prakse. Noteikti praktizēšu mājās katru dienu 2 reizes. Tā dod spēku un iekšējo mieru vienlaicīgi – harmonizē.

Z. Paldies Reiki un Reiki Skolotājiem! 01.06.2019 piepildījās mana lielā vēlēšanās, kopš satiku kādu ģimeni uzreiz pēc tam. Kad 2015. gada-septembrī saņemu Reiki Meistaru – Skolotāja iniciāciju. Šai ģimenei es sajutu, ka varu palīdzēt ar Reiki, kaut situācijas bija ļoti sarežģītas un problēmas savā dzīvē savadītas ļoti nopietnas. 01.06.2019 dēlam ir dzimšanas diena, mammai vārda diena un arī tētis bija festivālā! Paldies manam Reiki Skolotājiem, kas mani gudri mācīja un vadīja jau no 1. Reiki līmeņa un īpaši kopš Reiki Meistara- Skolotāja iniciācijas Kurama kalnā. Paldies, mani sirds tuvie Reiki Skolotāji Mihail un Angelīna. Paldies, ka jūsu tuvumā varu visos līmeņos sajust un mācīties Mīlestību, Mīlestības valodas nianses, Mīlestības izpausmes un spēju mīlēt. 

J. Sirsnīgi pateicos par brīnišķīgu iespēju piedalīties Reiki Festivālā! Visas nodarbības un prakses bija ļoti noderīgas veselības uzturēšanai un garīgas pilnveidei. Liels paldies!

R. Paldies! Loti gaišs un saulains festivāls! Visu laiku gribas smaidīt! Mierpilna atmosfēra. Jaunas zināšanas. 3 dienas kopā ar Jums, Skolotāji! Man ļoti svarīgas un noderīgas ir visas prakses, meditācijas, mantru dziedāšana. Patiess pārsteigums ir festivāla 3 diena, kurā aizverot acis jebkurā brīdī, es redzu baltu gaismas staru uz galvu, telpu piepildītu ar baltu, ļoti gaišu, patīkamu gaismu. Dziedinošu gaismu. Paldies!

M. Kā vienmēr, ļoti labi uzlādējos un atkal apņemos strādāt ar sevi katru dienu. Ceru, ka esmu kļuvis stiprāks un nekas vairs nespēs manu novirzīt no uzstādītajiem mērķiem. Es zinu, ka teikt „CERU” nav pareizi – jāsaka „es esmu pārliecināts”, ka man viss izdosies! Paldies, par jaunajām praksēm, bija jaunas izjūtas un domas. Paldies, par skaisto dzimšanas dienu, ko sarīkojāt man! Tāda sajūta, ka dzīve sākas no jauna!

M. Pateicos Mihailam un Angelīnai par sniegtajām zināšanām un dzīves pieredzi, ko viņi sniedz Reiki festivālā. Tas man ļoti palīdz veselības sakārtošanā. Šeit iemācos izteikt skaļi savas jūtas, savas sajūtas. Šeit pēc ļoti daudziem gadiem esmu skaļi mēģināju izdziedat neordināras skaņas. Dziedāju pirmo reizi mantras. Esmu ļoti pateicīgs Skolotājiem par sniegtajām zināšanām.

D. Paldies, par brīnišķīgo iespēju atpūsties Reiki festivālā, ieņemt spēkus tālākam ceļam. Piepildīt ar mieru un harmoniju izvēlēto attīstības ceļu, piepildīt to ar gaismu Reki gaismu. Ļoti patika sestdienas rīta pastaiga gar jūru, pēc tam baseins un mantru dziedāšana! Tad vēl lieliskais Reiki seanss ! Šis festivāls bija laba pietura – spēku uzņemšanai mērķa izpildīšanai, sasniegšanai. Paldies!

R. Pirmkārt Festivāls mani piepildīja ar enerģiju, prieks par manu sievu, kura guva iespēju atgūt spēkus un uzlādēt sevi tālākai darbībai. Arī bērniem tā ir ļoti lieliska iespēja pabūt augstās enerģijās. Ļoti patika seanss ar Zandu, lieliski izjutu viņas enerģiju. Pēc abpusējā seansa jutos kā no jauna piedzimis.

Н. Благодарю Михаила и Ангелину за их знания, которыми они делятся с людьми, инициациями Духовное Просветление. Благодарю за возможность побыть вместе с единомышленниками, ставшими такими родными и близкими. За теплоту и улыбку Ангелины и умение все организовывать самым отличным образом. За терпение и спокойствие Михаила, отвечая на наши вопросы. «Повторение – мать учения» и это в прямом смысле относиться к этому Фестивалю. Кажется, уже знающие практики, принципы Рэйки, Но Михаил открывает их в новом свете, которые еще больше и лучше укладывается в подсознание. Даны новые практики, с которыми будем работать дома. Благодарю за сердечность и отзывчивость на проблемы здоровья моего мужа. Я думаю, что и в его сердце семя упало и скоро взрастет. Благодарю!

Н. Очень сильно захотела и отпустила цели. В конечном итоге она сбылась – я приехала на Фестиваль Рэйки 2019 года! Супер!!! Остановки! Что моё, что нет или позже, не сейчас. Доверять себе (интуиция, сердце) во всем. Актуально при принятии решения. Опять напоминание про сомнение. Его не должно быть совершенно. Плохое не держать в себе. Просто отпустить и заполнить это место другим, нужным, позитивным. Во время сеанса Рэйки (я пациент) к концу стало тошнить.  Это ощущение усиливалось, открыла глаза, думала, что перетерплю, но усилилось… В итоге Михаил сказал, что видит у меня пробило блок, блок в голове. До этого я на практике видела неприятный образ: колючая проволока вокруг головы. И название первое пришло в голову – освобождение от оков. Это про остановки. Остановка – голова. Михаил сказал нужно придумать позитивное название теперешней остановке. Сейчас это расслабление!

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs