Brīnumziediņš manas DVĒSELES dārzā!

Posted in Skolnieku vēstules

Ceļojums manā Garīgajā Pasaulē ir BRĪNUMS. Brīnums,ko ,pateicoties saviem Skolotājiem - Mihailam un Angelinai ,esmu piedzīvojusi. Tā ir liela LAIME,kad esi iemācījies Ieraudzīt,Sajust un Sadzirdēt pats Sevi. Esmu priecīga ,ka varu piedalīties savas Dvēseles bezgalīgajā attīstībā. Pirms kāda laika,tas bija tikai mans Sapnis,ko tādu piedzīvot,bet nu jau tā ir REALITĀTE. Es zinu ,kā vadīt savas domas un emocijas,kā negatīvo transformēt pozitīvajā,kā novērst savas nepilnības,kā mīlēt sevi ,būt pateicīgai,kā cienīt sevi,kā atbalstīt sevi, kā veidot savu DZĪVI tādu ,kādu vēlos ES PATI. Esmu iemācījusies sajust Sevi ,sajust to,kas Man DER un kas man NEDER. Es esmu iemācījusies SAPRAST,APZINĀTIES,PIEDOT UN ATLAIST! 
   Tāds PRIEKS ,ka man ir iedota Burvju nūjiņa,kas palīdz man pašai Garīgi attīstīties. Katru dienu Pateicos Augstākajiem Spēkiem arī par saviem Skolotājiem, kuri man parādīja Ceļu pašai pie SEVIS,uzdāvināja Atslēdziņu,kas atvēra durvis manai DVĒSELEI.Tas ir MANS MĪLESTĪBAS CEĻŠ PAŠAI PIE SEVIS!
   Skolotāju Mīlestība un Atbalsts mani stiprina un iedrošina. Skolotāju nodotās Garīgās Zināšanas ir VIEDA DĀVANA  MANAS DVĒSELES ATTĪSTĪBAI. Joprojām atceros cik  ļoti grūti man gāja, kad sāku APZINĀTI MAINĪTIES,bet tā jau ir pagātne. Tā pilīti pa pilītei joprojām ar Mīlestību ,Pateicību ,Cieņu ,Pazemību ,Labsirdību un Līdzcietību  ,rūpējos par savu Brīnumziediņu savā Garīgajā Pasaulē. Kā mazu bērniņu  viņu mīļoju,kopju  un sargāju! Ar Skolotāju palīdzību esmu sapratusi ,ka PATI esmu SAVAS DZĪVES SAIMNIECE. UN viss ir no manis pašas atkarīgs. Bet ES esmu DROŠA ,jo man ir Skolotāju nodotās zināšanas un atbalsts,un ES zinu kā kopt SAVU MĪLESTĪBAS DĀRZU, ZINU ,KO VĒLOS TAJĀ IZAUDZĒT.  ESMU IEMĀCĪJUSIES ATPAZĪT ARĪ NEZĀLES,KURAS IR JĀIZRAVĒ. Un  zinu ,kā to arī  izdarīt!  Tā ir liela Vērtība,ka man ir dota iespēja saprast un apzināties ,ka ES PATI RADU SAVU DZĪVI! ES ESMU VĒRTĪBA PATI SEV!
   Skolotāji man palīdz Mainīties un mainīt savu Dzīvi! ES UZTICOS saviem Skolotājiem! Skolotāju radītā REIKI GAISMAS SKOLA   ir  kā MĪLESTĪBAS PLANĒTA,kurā ikviens var justies PATIESI LAIMĪGS, MĪLĒTS UN GAIDĪTS! SKOLOTĀJI mums atklāj REIKI BRĪNUMAINO PASAULI! Un mēs tajā varam iegremdēties tik dziļi, cik vien  paši to  vēlamies! Skolotāja Mihaila vadītās nodarbības palīdz sakārtot savu DZĪVI PILNĪBĀ! Tur ir viss,kas palīdz mums dzīvot PILNVĒRTĪGI MĪLESTĪBĀ UN HARMONIJĀ ,BŪT VESELIEM GAN FIZISKI ,GAN GARĪGI. SKOLOTĀJA  vadītie RETRĪTI un FESTIVĀLI ir liels Atbalsts ĶERMENIM un DVĒSELEI. SKOLOTĀJI ar bezgalīgu mīlestību rūpējas par saviem skolniekiem.
    Esmu pateicīga saviem SKOLOTĀJIEM par BEZGALĪGO ATBALSTU , MĪLESTĪBU un no SIRDS to NOVĒRTĒJU.Mācoties un strādājot ar sevi ,sajūtu arī Augstāko spēku un Zemes atbalstu. Tas dod Dievišķu viegluma sajūtu,kad jūti,ka kāds tevi vada. Un tā esmu Es pati ,kas sevi vadu! Dzīve ir daudzkrāsaina,tikai tajā ar mīļumu un zinātkāri ir jāielūkojas ,un tā  ir jāsajūt! Un ir JĀPRIECĀJAS UN IR JĀMAINĀS!   Tā ir mana izvēle,kā ES JŪTOS,KAM ES ATVERU DURVIS SAVĀ GARĪGAJĀ PASAULĒ ! 
   Atjaunojot Mīlestības Enerģiju savā Dzimtā ,jūtu tās Vareno Atbalstu,kas mani sargā.
   Garīgais Ceļojums uz Japānu ir mans Brīnumpilnais RESURS. Resursu ir daudz,tik jāmāk tos atklāt savā Iekšējā Pasaulē un arī Ārpasaulē. Svarīgi ir spert  Pirmo Soli! 
   Patiesībā man vēl ir  tik daudz darāmā,lai  Es sakārtotu Savu Dzīvi Pilnībā,lai Es  varētu Atvērties Sev un Pasaulei! Manī dzīvo TICĪBA,ka  Es to spēšu! Lai ar Dieva svētību, tā būtu! 


No sirds pazemīgi PATEICOS saviem Garīgajiem Skolotājiem Mihailam un Angelinai!

Ar patiesu mīlestību un cieņu,Agita

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs