Mīlestības Brīnumainā Pasaule

Posted in Skolnieku vēstules

Pateicoties maniem Skolotājiem - Mihailam un Angelīnai, esmu iepazinusi patiesu bezgalīgās Mīlestības Pasauli. Tajā ir daudz,daudz Mīlestības, Miera, Harmonijas,Prieka, Pateicības, Cieņas, Līdzcietības, Labestības un Atbalsta. Esmu pateicīga Dievam, ka esmu satikusi savus Garīgos Skolotājus. Esmu pateicīga arī savai situācijai, kura deva man iespēju satikt Skolotājus. Mana situācija bija saistīta ar nopietnām veselības problēmām. 
    Mīlestība ir Dzīves pamats. Mums visiem tā ir nepieciešama! Kāda ir patiesa Mīlestība Es iepazinu Skolā, pateicoties saviem mīļajiem Skolotājiem. Jā ,protams, Mīlestība ir jāiepazīst ģimenē, bet ne vienmēr tā notiek. Arī man tas izpalika. Jā, vecāki par mani rūpējās kā mācēja, bet jau bērnībā sajutu, ka man nepietiek tikai ar vecāku  rūpēm, Es ilgojos pēc Mīlestības. Pēc Mīlestības, kura mīl un atbalsta, kura ir līdzās un samīļo. To sapratu jau tad, kad apmeklēju bērnudārzu. Tā Mīlestība pēc kuras ilgojos dzīvoja manā apziņā un sajūtās. Es viņu izsapņoju un izdzīvoju. Es sajutu kāda viņa ir, bet viņa bija virtuāla. Ļoti, ļoti daudzus gadus dzīvoju savā iekšējā Mīlestības Pasaulē. Pateicoties saviem Skolotājiem un arvien dziļāk iegremdējoties Reiki Brīnumainajā Pasaulē, sapratu, ka īstā dzīve ir šeit un tagad, ka nevar dzīvot ilūzijās.Tagad mācos mīlēt un mācos arī saņemt mīlestību. Mīlestība ir Māksla! Cik tas ir skaisti radīt pašai savu Pasauli! Būt tādai, kāda vēlas būt mana Dvēsele!  Un tas viss pateicoties  maniem mīļajiem Skolotājiem un viņu viedajām zināšanām. Esmu sev atklājusi, ka patiesa un mūžīga vērtība un bagātība ir Skolotāju nodotās dievišķās zināšanas. Tas ir Dzīves pamats! Mums ir  Gaismas Skolotāji, kuri mums to pamatu iedod, tikai ar Mīlestību, Cieņu un Pateicību ir jāmāk to pieņemt.
   Kā atklāsmi esmu saņēmusi arī to, ka pati ar patiesu Mīlestību nemāku mīlēt savus bērniņus. To jau apzinājos ļoti sen, bet Es centos, kā mācēju. Tagad tik pārliecinājos par to, ka Tu nevari otram iedot to,kā tev pašam nav. Tāpēc Es mācos Mīlēt! Es audzēju Mīlestību savā Pasaulē un rūpējos par to, lai viņai tur ir labi! 
   Mans jaunākais dēliņš man deva un dod iespēju sajust, kas ir Mīlestība. Pateicoties savam bērniņam, Es uzzināju, ka nemāku no sirds un patiesi mīlēt . Un tā atklāsme atnāca Reiki Rudens Festivālā.  No sirds pateicos saviem Skolotājiem par ieguldīto darbu manā garīgajā izaugsmē, lai šo situāciju Es spētu pieņemt ar Mīlestību, Pateicību un Mieru. Kārtējo reizi sajutu Skolotāju svēto atbalstu !Nekas taču nenotiek tāpat vien!  Esmu pateicīga saviem Draugiem, kuri bija ar mums kopā šajā Festivālā. Jūs esiet liels Mīlestības atbalsts! Esmu arī no sirds pateicīga savai draudzenītei Santai, par viņas Lielo Mīlestību un rūpēm! Santa tik tiešām ir kā Eņģelis!  Viņas atbalstu jūtu vienmēr.
  Pateicoties Skolotājiem varu mainīties, atklāt savas nepilnības un dzīvot Mīlestībā. Ir jau labi, ka saprotam ātri vien, ka esam rīkojušies nepareizi, bet ar to ir par maz. Ir svarīgi ne tikai saprast, bet arī sajust sevi, savu rīcību un tā no sirds. Skolotāja Mihaila vadītās prakses atver sirdis patiesai Mīlestībai! Un tā arī notika vienā no Festivāla praksēm, kad Es pati sajutu, ka nemāku Patiesi mīlēt savus bērniņus. To mana sirsniņa man pateica un tajā pat brīdī notika Brīnums, Es sajutu cik ļoti un patiesi Es viņus Mīlu! Tas bija tik dziļi......... Mana sirsniņa atvērās vēl vairāk, lai  Es sajustu, kā tas ir mīlēt savus bērniņus, dārgākos, kas man ir! Tā Mīlestība ieplūda manī...... Un tas viss pateicoties Skolotājam!  Kad Skolotājs radīja Dzīvības Vilni, sajutu nepieciešamību palūgt Piedošanu saviem bērniņiem, ka nemācēju viņus patiesi mīlēt.  Tagad ar mīļumu mācos mīlēt savus bērniņus!
   Priecājos par savām labajām izmaiņām, par  spēju sajust pašai sevi un Pasauli sev apkārt!
   Pazemīgi pateicos saviem mīļajiem Skolotājiem, ka palīdzat man pašai sakārtot savu Pasauli, lai tajā vienmēr ir tīrība un kārtība, lai tajā patstāvīgi  var dzīvot Mīlestība,Prieks,Harmonija, Cieņa, Pateicība,Labestība un Līdzcietība.

Ar mīlestību un pateicību, Agita

 

 

 

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs