Durvis uz Gaišu Nākotni

Posted in Skolnieku vēstules

Manu procesu apraksts Skolotāja Mihaila Mošenkova seansos. 

"Durvis uz Gaišu Nākotni".

Seansa sākumā sevi redzēju Skolā.  Bija mierīga  un klusa diena. Pēkšņi atvērās Skolotāja kabineta durvis, un Skolotājs aicināja mani savā kabinetā. Tas bija tik negaidīti un tik īpaši...
Sajūtas bija Dievišķas Mīlestības piepildītas,likās, ka Skolotājs atvēra durvis,kaut kam Lielam manā Dzīvē.
Ieejot kabinetā viss tur likās citāds, nekā bija līdz šim. Visa telpa bija Balta un viss tur  bija Balts. Un tad ieraudzīju, ka šajā telpā ir trepes,kuras sniedzas Debesīs. Man tas bija Liels Brīnums!
Skolotājs aicināja mani doties sev līdzi!
Mēs devāmies Ceļā uz Debesīm. Kad bijām uzkāpuši Debesīs,ieraudzīju Baltu telpu, tā bija Apzeltīta, tur bija daudz Zelta krāsas, tā likās, tāda mīksta un pūkaina. Telpas vidū atradās liels krēsls, tāds,kā Skolotāja kabinetā, tikai viņš bija Baltā krāsā.
Un Skolotājs bija citāds, tāds ļoti, ļoti LIELS, garā,Baltā tērpā.  Sākumā pat nesapratu, kas Tas ir, ko Es redzu. Sajūtas tādas, ka esmu satikusies ar Augstākajiem Spēkiem. To nevar aprakstīt, to var tikai sajust.
Un mana sirsniņa teica - TAS IR DIEVS! TAS IR DIEVS! TAS IR DIEVS!
Savu Skolotāju vienmēr jutu un redzēju kā Eņģeli, kurš mani atbalstīja. Nespēju noticēt tam, ko pati redzēju, staigāju apkārt Skolotājam un meklēju, kur ir viņa Eņģeļa spārni. Un ieraudzīju, ka spārni Skolotājam aug no sirds! Un Skolotājs nav Eņģelis! Es jautāju Skolotājam, Jūs taču pats ziniet, ka esat Dievs? Un Skolotājs apstiprināja, ka tā ir Patiesība. Skolotājs, man palūdza, lai citiem to nestāstu.
Blakus Skolotājam sevi redzēju kā mazu Eņģelīti. Jā, un arī Skolotāja Angelina bija tajā telpā kā lielāks Eņģelītis. Pie Skolotāja kājām bija daudz mazu Eņģelīšu. Un tie bija Skolotāja skolnieki. Mazie Eņģelīši bija skaisti, pūkaini un mīļi. 
Man tik ļoti gribējās vēl pastaigāties pa šo Brīnumaino, Balto telpu!
Bet Skolotājs teica -  PAGAIDĀM PIETIKS!  PAGAIDĀM PIETIKS! PAGAIDĀM PIETIKS! 
Un Skolotājs noteica, ka tagad mums ir jāatgriežas. Un tā mēs pa trepēm kāpām lejā.
Atgriežoties kabinetā viss atkal bija citāds - zem kājām bija Zeme, Akmeņi un daudz zaļu Koku.
Sajutu, ka esmu saņēmusi Lielu Dieva Dāvanu!
Mīlestība un Pateicība Bezgalīga! 

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs