Mana Jaunā, apzinātā Dzīve

Posted in Skolnieku vēstules

Manu procesu apraksts Reiki Skolotāja Mihaila Mošenkova seansos.

Skolotāja dziedinošais seanss no attāluma.28.05.18., pl. 22.00.

Skaista un dzīva daba! Liels kalns,daudz zaļu koku un vējš.  Vējš dzenāja smiltis kā mazus puteklīšus. Gaisā virmoja koku smarža. 
Tur bija arī Skolotājs tāds LIELS, LIELS un VARENS! Kāda smalka sieviete kāpa kalnā, viņai nebija viegli, jo bija dubļi. Bet viņa neatskatoties atpakaļ, ļoti mierīgi un neatlaidīgi turpināja tik doties uz priekšu. Ja ir mērķis un skaidra sapratne kā to sasniegt, būs labs rezultāts. Un viņa to zināja. Viņa bija Laimīga. Laimīga,jo skaidri zināja uz kurieni dodas.No viņas staroja Mīlestība! Tāda mīļa un silta! 
Nodomāju, bet kāpēc man savā dzimšanas dienā ir jāredz tāda nogurusi sieviete,kura iet pa dubļiem, lai arī viņa ir laimīga un mīlestības piepildīta.....Kāpēc tieši šodien? 
Tad kādā brīdī sapratu, ka tā taču Esmu Es pati. Es nebiju viena, Skolotājs bija man līdzās, bet Ceļu turpināju pati, jo tas bija mans Ceļš.
Lai uzsāktu kaut ko Jaunu ir jāatlaiž vecais, tas nav jāvelk līdzi. Man bija jāatskatās atpakaļ, lai redzētu, ko Es atlaižu, un vairs savā dzīvē nevēlos, jo tā jau ir pagātne. Ir jāmāk sajust un redzēt notiekošo, lai saprastu un skaidri sev pateiktu to,ko vēlos. Sevi ir Jāsajūt, Jāredz un Jāvēro! Es pati radu savu Dzīvi! 
Un, tad atvērās jau Cita Pasaule - Kosmoss. Plašums, krāšņums un daudz skaistu, mazu, krāsainu objektu. Mani pārņēma Dievišķas sajūtas. Es un Skolotājs Visumā! Dievišķās telpas pašā vidū atradās liels Tornis apvīts ar zelta krāsas spirāli. Katrs spirāles posms bija kā maza telpa, kurā varēja ieiet. Skolotājs aicināja mani ieiet pirmajā telpā, sacīdams - Mācies Dzīvot! Ieejot otrajā telpā, Skolotājs sacīja - Gaisma! Trešajā telpā, Skolotājs sacīja - Mīlestība! Un, tad  Skolotājs mani ieveda ceturtajā telpā, un tā bija Baltā Telpa. Sajutu,cik man ir labi,tāds Miers un beidzot esmu Mājās! Tāds bezgalīgs Mīlestības piepildījums! 

No sirds pateicos, Skolotāj, ka parādiet man pašai sevi, atbalstiet, mīliet,dziediniet un nododiet viedās zināšanas! 

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs