Šī iekšējās laimes un harmonijas sajūta

Posted in Skolnieku vēstules

Vasaras Retrīts  2018

A.Paldies, Mihails un Angelīna par viedumu, labsajūtu un mīlestību, un mīlestību pret cilvēkiem, vienalga kādi viņi ir. Retrītā piedalos pirmo reizi. Bija jauki satikt tik jaukus, mīļus, labestīgus cilvēkus. Liels prieks bija satikt Marinu, kuru ļoti augstu novērtēju un cienu. Ikdienas staigā bieži aizmirstu par to, kā jūtās mans ķermenis. Šeit varēju pievērst tam uzmanību, padomāt arī kā jūtos pati iekšēji, kādas emocijas attiecīga brīdī. Radās svarīgas atklāsmes par to, ka jāiegulda liels darbs pašam sevī, par attiecībām, par emocijām. Ļoti patika rīta vingrošana. Līdz šim biju pārliecināta, ka sāpošās vietas jāsaudzē, nedrīkst viņas aiztikt, jāpasmērē kaut kādas pretsāpju smērētas. Paldies Jums!
A. Paldies no sirds Skolotājiem par brīnišķīgo Retrītu. Paldies par kopā būšanu, iespēju iepazīties ar jauniem draugiem, par iespēju redzēt savas Dvēseles dziļumus, iegūst jaunas zināšanas, nostiprināt esošās, par jaunām praktiskām, par lielisku fizisku un garīgu atpūtu. Sajutu un sadzirdīju pati sevi. Radās sapratne, kas man ir jādara, lai savus mērķus sasniegtus. Ieraudzēju skaistu Pasauli sevī. Uzzināju, ka rūpēties par savu Dievišķo Dvēseli. Sajutu cik svarīgi ir iekšējais klusums. Ir tik brīnumaini apzināties, ka pati varu redzēt savu tīro un mīlestības pilno dzīvi. Saņēmu drosmi mainīties, esmu gatava jaunam savā dzīvē, brīnos par tik dziļām Dievišķīgām zināšanām, ko Skolotājs mums atklāja. Esmu ļoti laimīga par piedzīvoto un sajusta, par gaismas un mīlestības un labestības radīto Pasaulei. Esmu priecīga, ka varēju izkrāsot savu pirmo mandalu, un man viņa izdevās mīļa un skaista. Viss manā iekšējā Pasaulē ir krāsains, mīļš un brīnumains. Es esmu tāda, kādas ir manas domas. Mēs visi esam unikāli!
I. Atklājums tas nav, bet uz šādiem pasākumiem ierodas tikai gaiši cilvēki. Esmu pateicīga par visu un brīži, kad nav sāpju, it kā brīnuma – jo tas ir normāls stāvoklis. Pirmo reizi redzēju ugunskurs jūras malā – nekad savā dzīvē nebiju bijusi.
V. Es ļoti vēlējos piedalīties šajā Retrīta. Tā bija mana pirmā reize. Man bija prieks satikt tik daudz labu un mīļu cilvēku. Es secināju, ka man tā bija vajadzīgs, jo tādas izjūtas kādas man bija šajās dienās es nebiju izjutusi. Es sapratu kādas ir manas problēmas un kā ar tām tikt galā. Liels paldies Angelīnai un Mihailam!
A. Šis man bija 1. Retrīts! Nezināju pat ko sagaidīt. Šodien pienākusi ir pēdējā diena un siltums, ko izstaroja apkārtējo cilvēku smaidi pirms rīta rosmes, man deva enerģijas lādiņu visai dienai. Liels paldies par elpošanas vingrinājumiem, kas meistarklasēs man negadījās. Bezgalīgi liels prieks bija par Reiki sniegšanu Marinai K., gribas dot un dot. Radās arī ierosinājums Reiki mājas lapā ievērot rīta rosmes kompleksos vingrinājumus. Pats vari aizmirst vingrojumus, bet tā ar Mihailu tiešam vingrotu regulāri! Paldies, ka Jūs esiet mums!
R. Paldies  par gūtajām zināšanām.
K. Retrīta piedalījos pirmo reizi, paldies par šo iespēju, un enerģētiska lādiņu! Jau no pirmās dienas, kā ieradās jutos patīkami uzlādētā un pacilāta. Atbraucu ar sajūtām un vēlmi pēc brīvības, atbrīvošanas, sevis izzināšanas, sevis iepazīšanas, prata attīrīšanas un ticēt vai nē, bet es to visu arī ieguvu! Papildus tam es ieguvu „pilnības sajutu”, kad notika mantras dziedāšana un Reiki seansi es sajūtas, kā daļa no kā lielāka ne tikai sabiedrības. Neizskaidrošu, kas tas bija, bet tā sajuta, ka esam vienoti un kā Skaidrīte (Retrīta biedre) teica, mēs visi esam viens vesels! Milzīgs gandarījums par šīm dienām, ka esmu paradījusi šeit. Mihails vienā no pirmajām dienām sacīja, ka Retrīta laikā ievērojat klusumu un veltāt sevi šim laikam, neiesaistāties ārpus Retrīta nodarbēs mums ir iespēja iepazīt sevi un rast atbildes uz jautājumiem, kuri mums ir svarīgi un līdz šim neesam varējuši atrast atbildes. Es varu piebilst tikai tā, ka viņam bija taisnība, es saņēmu savas atbildes un no Retrīta braukšu prom ar skaidrām pratu un enerģijas pilna. Paldies!
S. Paldies, par palīdzību man grūtā dzīves situācijā, par gudrību, ar kādu palīdzējāt man uzsākt ceļu pašai pie sevis un, iespējams, spēt kādreiz palīdzēt citiem cilvēkiem.
A. Es sevī ievēroju, ka esmu sākusi vairāk smaidīt. Šī iekšējās laimes un harmonijas sajūta. Sapratu, ka festivāla laikā nevar zvanīt uz mājām, tas ierauj problēmu ikdienas virpuli, no kura pēc tam grūti atslēgties. Līdz šim neesmu tik daudz strādājusi ar Reiki ikdienā, tāpēc noteikti varu apgalvot, ka jutu sevī lielāku gaismu un vieglumu. Esmu guvusi jaunu pieredzi darbam ar Reiki, kuru noteikti turpmāk izmantošu savā dzīvē. Piemērām ar negatīviem apgalvojumiem līdz šim strādāju pēc Aleksandra Svijaša metodes, jo pie viņa mācījās, bet tagad varēšu pielietot Reiki metodes savām izmainām. Man patīk sapūst grupas kopīgo spēku un piedalīties šādos kopīgos pasākumos. Pēc iespējas, noteikti turpināšu piedalīties šādos pasākumos. Paldies!
S. Paldies par to ka Jūs esat mīļie Skolotāji jau kādu laiku dzīvoju apzināta stāvoklī. Dzīvesveids. Apzinātas izmaiņas manī. Apziņas, kas jādara un daru. Jūtu dzīvu enerģiju. Jūtu Mihailu un Augstākos spēkus. Man viņi ir stabils atbalsts. Arī pati esmu sev atbalsts iekšējo nodomu realizācijā. Man ir ļoti liels ticības moments pozitīvām pārmaiņām manā veselībā. Man tiešām ir dziedināta Dvēseļu, līdz ar to fiziskam ķermenim vieglāk dziedināties. Man ir samazinājies pretenziju līmenis pret pasauli. Atrodu, kur pilnveidoties. Manī ir stabils kodols, stumbrs. To jūtu fiziski. Es izvēlos labāko, ko man dod. Es esmu godīga pret sevi un citiem. Es esmu gatava augt garīgi un mācīties, tāpat dziedināties, savu mīļo Skolotāju Angelīnas un Mihaila vadībā. Paldies par visu. Man ir sajūta, ka izstaroju gaismu, staroju. Tas arī ir stāvoklis. Paldies arī visiem citiem dalībniekiem. Arī Jūs man palīdzat augt ar pilnveidoties, un kļūt pa labāku cilvēku!

Т. Летний Ритрит проходит во время празднования Лиго, и для меня это оказалось великолепной возможностью заняться собой на берегу моря и одновременно побывать на праздновании у моря. Ритрит – это для меня соединение практик по гармонизации внутреннего состояния, время в тишине для себя в атмосфере добра и возможность получить энергию от природы – леса, моря. Я смогла приехать только на 2дня, но и это дано мне возможность прочистить голову, отдохнуть от суеты и настроиться на себя. Обязательно надо ехать на 4 дня, чтобы полностью погрузиться в атмосферу добра, тишины и гармония.
В. Этот Ретрит для меня второй, и, конечно, не похож на первый. Обстановка замечательная, тут чувствуешь себя комфортно, как дома. На последний день Ретрита не хочется расставаться с людьми, ощущаешь, как мы вместе, друг с другом соединены, много тепла. Очень нравиться опыт молчания. Сначала, это необычно, тебя где-то «ломает», но потом, ты входишь в это состояние молчание и вот сегодня, на 3-й день, совсем не хочешь из него выходить. Мне хотелось бы оставаться в молчании и Ритрите еще 10-15 дней. Как и говорилось, как и говорилось, ты сталкиваешься с кризисом. Внутренне, тебе как будто ломает. Даже, не осознать, что именно с тобой происходит, но ощущения весьма странные. Появляется тяга к духовному. Еще больше и больше. Некоторые «вещи» ты не можешь объяснить, ты просто ощущаешь их душой, внутри. Необычно, но очень приятно. В общем, всех люблю, дарю всем свою любовь, гармонию, счастье. Обнимаю и до скорой встречи.
Н. Я очень благодарна Ангелине и Михаилу, и всем, кто был вместе с нами, на замечательном Ритрите Молчания. У меня появилось еще очень много знаний, я получила много новых уроков, позитивных впечатлений …Спасибо огромное!
О. Дорогие мои, любимые Учителя! Спасибо Вам большое, что, несмотря ни на что, Вы проводите такие практики для нас, для всех. И я очень рада, что могу на них присутствовать и участвовать наравне со всеми. Хотя буквально 3 дня назад я чувствовала себя очень ущербной. И я не слышала еще ни разу, чтобы где-либо за 3 дня можно было восстановить свое физическое и эмоциональное здоровье так быстро и так незаметно. Есть вещи, которые просто невозможно понять в суете. В атмосфере Ритрита особо чувствуется взаимосвязь между людьми и природой. Как мы все нужны друг другу! У меня есть новые задачи – упражнения, которые я запланировала себе на каждый день, которые помогут мне в будущем, я это знаю, я в это верю.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs