Vēstule manām bailēm

Posted in Skolnieku vēstules

Sveika mīļā draudzenīt!

Esmu nolēmusi tā nopietni ar tevi parunāt. Iepazinos ar tevi jau agrā bērnībā. Kopš sevi atceros ,tu vienmēr biji kopā ar mani. Mēs bijām nešķiramas. Nu, īstas draudzenes! Kur Es,tur arī tu! Likās ,ka tu esi pielipusi pie manis. Tu ļoti par mani rūpējies,lai viss būtu tikai labi. Un tā nu Es dzīvoju patstāvīgās bailēs no visa. Tik tiešām no visa! Abas kopā no rīta pamodāmies un abas vakarā kopā gājām gulēt. Un tā bija daudzus gadus. Pateicoties tavām patstāvīgajām rūpēm par mani,daudz ko sev biju aizliegusi,daudz ko sev atteikusi,pat nepamēģinājusi,jo tu taču biji kopā ar mani,tā mīļi man pieglaudusies. Gribu tev kaut ko pastāstīt.

Manā Dzīvē ir noticis Liels BRĪNUMS. Es esmu iepazinusies ar REIKI. Vai tu gribi zināt ,kas tas ir? Varu tev pastāstīt. Tā ir DIEVIŠĶĀ MĪLESTĪBA,kas vienmēr ir kopā ar mani . Tagad manā sirsniņā dzīvo Bezgalīgā mīlestība, kura dod neko neprasot pretī. Man tagad par sevi ir ļoti jārūpējas,jāmīl sevi,jāciena sevi,jābūt godīgai pret sevi,jāmāk atmaskot sevi,jāmāk arī piedot , jārūpējas par savu iekšējo pasauli,lai tā vienmēr būtu tīra,mierīga un harmoniska. Man ir ļoti daudz jāstrādā ar sevi. Reiki man palīdz dzīvot ar Mīlestību šajā brīnišķīgajā Dieva radītajā Pasaulē. Un tagad manas Dzīves pamatus veido Dvēseles vērtības - REIKI PRINCIPI. Reiki palīdz man dzīvot tā,kā vēlas mana Dvēsele.Zini, Es esmu ļoti laimīga ,jo dzīvoju ,mierā,mīlestībā un harmonijā ar sevi un ar visu Dieva radīto Pasauli.Un manai Dvēselei manā ķermenī ir ļoti labi. Ir sākušās labas pārmaiņas manā dzīvē.Es to ļoti vēlos un esmu tam gatava. Lai būtu tā!
 Es esmu uzsākusi savu Garīgo ceļu.Laikam jau gribi zināt kā man veicas? Ir ļoti labi, bet ir daudz jāstrādā pašai ar sevi. Tu tikai nesatraucies, Es jau neesmu viena,ar mani kopā ir mani garīgie Skolotāji Mihails un Angelīna. Viņi ir mani Eņģeļi,kuri mani mīl,sargā,atbalsta ,iedrošina un palīdz garīgi augt. Man ar viņiem kopā ir droši. Viņi palīdz atvērties manai sirsniņai kā skaistam,lielam baltam lotosa ziedam ar maigi rozā ziedlapiņām. Viņu lielā Mīlestība un Rūpes iedvesmo un silda mani. Viņi vienmēr zin,kas man ir nepieciešams un iedod to . Tieši viņi man uzdāvināja atslēdziņu Laimīgai dzīvei un parādīja cik Brīnišķīga ir Dieva radītā Pasaule. Tu redzi cik tagad Es esmu bagāta! Esmu no sirds pateicīga saviem Skolotājiem par Dievišķīgajām dāvanām ,kuras viņi man dāvina. Un katru reizi saņemot Dāvanu , man tas ir pārsteigums, jo Es nezinu kāds būs tās saturs. Tikai jūtu ka tas būs mirdzoši
Balts,Balts,Balts............ Un tā, nu, Es tagad dzīvoju! Uz dzīvi skatos kā uz Dieva radītu Brīnumu! Dievišķīgais skaistums ir manī un man visapkārt.To Es redzu katrā dzīvā būtnē. Un no sirds par to priecājos. Gribi padalīšos ar tevi mazliet konkrētāk? Es jau izbaudu pirts burvību un baseina valdzinājumu. Jā ,tik tiešām! Tas ir noticis! Agrāk no tādiem priekiem mani tu sargāji. Un es pat tam ļāvos un klausīju tevi. Biju tāda paklausīga.Smieklīgi vai ne!

Tu jau laikam esi sapratusi,ka tev vairs nav vietas manā dzīvē,ka mums abām ir pienācis laiks šķirties un uz visiem laikiem.Darīsim to mīļi un ar cieņu! Esmu Tev pateicīga par tavām rūpēm. Tikai neskumsti, tava vieta nebūs tukša. Tā jau ir aizņemta. Un tavā vietā ienāk BRĪVĪBA. Brīvība kas ir viegla kā putna spalviņa! Un Es esmu gatava tam,ka mēs abas kopā lidosim............
Tikai ,lai tas viss notiktu tā mīļi ,Es tevi atlaižu un no tevis atvados. 
Paldies,ka biji kopā ar mani. Apskauju un samīļoju.

Tagad ir pienācis laiks man parūpēties par tevi un Es tevi atdodu Zemei. Tev tur būs droši un labi. Tev nebūs nekur jāmeklē sev mājvieta. Es par to jau esmu parūpējusies. Zemīte ar Mīlestību tevi gaida,viņa tevi pieņems.

Man ir liels prieks, ka Es ar Mīlestību tevi atlaižu.
Uz redzēšanos!Ar mīlestību un pateicību, Agita.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs