Nespēju klusēt

Posted in Pacientu vēstules

Trīs gadi pagājuši kopš pārkāpu Mihaila Mihailoviča Mošenkova slieksni.

Traumatoloģijas institūtā man bija uzstādīta diagnoze - 3-4-5 jostas skriemeļos iespiesti nervi. Ārsti teica, ka glābt no sāpēm un palīdzēt var tikai operācija. Es piekritu, un mani ielika rindā. Es vairāk par 500 metriem bez atpūtas no sāpēm nespēju noiet. Un pēkšņi mana radiniece iepazīstina ar Mihailu.

Viņu ieraugot, es teicu: " palīdziet man, es jums ticu". Un lūk, rezultāts. Jau pēc pirmā seansa, kurš ilga 1,5 stundas, es sajutu, ka sāpes aizgāja. Es pati spēju no viņa aiziet, vienkārši aizlidoju! Izgāju 8 seansus pēc kārtas un kļuvu absolūti vesela. Ārstu konsīlijā es atteicos no operācijas, viņi stipri izbrīnījās, bet no rindas nenoņēma, " nekur neliksies..."

Pēc 2 gadiem es saņēmu ielūgumu uz operāciju. Ko viņi no manis gribēja, nezinu. Pagāja vēl vairāki gadi, es daru visu - roku zemi, laistu, visu vasaru eju uz mežu, es kļuvu vesela jauna pensionāre 75 gadu vecumā.

Visiem, kuri cieš, kā agrāk es, saku, nesteidzieties ar operāciju, bet vērsieties pie Mihaila Mihailoviča. Viņa rokas dara brīnumus, es personīgi paklanos viņa priekšā. Pie viņa iet ar visādām kaitēm, bet viņš ar savām rokām palīdz cilvēkiem, no kuriem ārsti atsakās.

Es dzīvoju Lodē. Jūlija Gavrilova.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs