Sajūtas bija kā Retrītā

Posted in Retrīti un festivāli

Reiki Festivāls

 27-29.05.2016

Ingrīda. Festivāls šis vārds man saistās ar prieku, jautru kopā būšanu. Ne vienmēr iekšējais stāvoklis un noskaņa sakrīt ar notikuma noskaņu. Tā arī man bija šoreiz. Piesakoties un gaidot festivālu doma bija „ieskandināt” vasaru priekam, līksmei, vieglumam ... Pienākot festivāla laikam, jāatzīst, pat īsti turp doties nebija vēlēšanās, bija iekšēja smaguma sajūta, nevelēšanās nevienu redzēt, kur vēl satiks pazīstamus un ne tik pazīstamus cilvēkus, smaidīt un kopā būt.

Bet pieteikums jau bija un ko ne vairs. Sajūtas bija kā Retrītā, bet šoreiz it kā esmu devusies bez konkrētas situācijas, sajuta ir slikti un viss ir slikti, tikai atbildes kāpēc – nav, tā vārdos neformulējas.

Paldies, Mihails, par palīdzību formulēt to visu vārdos! Paldies Angelina, par Reiki atbalstu kā allaž īstajā vietā un laikā! Kā izrādījās festivāla laiks bija kāda mana dzīves posma „ieleja” dziļākais punkts, arī vieta kur sajust pamatu zem kājām, atpūsties, doties tālāk un augšup. Nemiers urdīja – un tad man festivāls. Šoreiz man to sagādāja zēns vārdā Roberts, ar kuru dzīvojām vienā istabiņā. Kas gan var būt patiešām, jaukām, ja puika, kurš ierunās mammu, lai paspēlētu telefonā spēlītes un kādu no tām „ielādēta” arī manējā, vienkārši tāpat, bez uzaicinājumu, neprasot.

Kā man nokļūt silti ap sirdi un priecīgi, jo viņš jautā vai es negribat viņa salduma batoniņa, uz ko es atbildēju labprāt, tikai pusīti. Sadalot saldumu, Roberts noraudzījās pusītēs un lielāko sniedz man. Sirsnīgi paldies Tev, Roberts par radīto festivāla sajūtu!!!

Paldies Visumam, paldies Reiki, paldies jums mīļie Mihail un Angelinai.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs