Reiki Klīnika

Posted in Mēs Jums

 

Mikao Usui vārdā nosauktā Reiki Klīnika 
pieņem pacientus pēc iepriekšēja pieraksta

«Atver savu Sirdi Mīlestībai un Veselībai!»

 

   Reiki klīnika – tas ir unikāls projekts, kas veiksmīgi realizēts dabiskās dziedināšanas ar roku pieskārieniem programmas attīstības ietvaros, Reiki Gaismas Skolā. Tiem, kuri izbaudījuši profesionālu Reiki seansu, vairs nav jautājums «Kas ir Reiki?». Viņiem ir atbilde. Tā ir vienkārša. Tā ir iekšējā sajūta, ko ir grūti aprakstīt, bet tā ir apsalūti skaidra un saprotama ikvienam. Burtiski dažu minūšu laikā pacienta fiziskais un emocionālais stāvoklis uzlabojas. Sertificēti Reiki klīnikas terapeiti, brīvprātīgie, sniegs unikālu Reiki terapijas seansu tieši jums!

 

Reiki klīnika...

  • Reiki Gaismas Skolas skolnieki, kuri veikuši speciālu apmācību pie meistara Mihaila Mošenkova, ir apmācīti speciāliem Reiki seansu veidiem. Daudzas metodes, kas ļauj sasniegt pārsteidzošus rezultātus, ir Skolotāja autorizstrādājums, kas pamatojas uz ilgu gadu ikdienas praktisko pieredzi.
  • Seansu sniedz vienlaikus vairāki terapeiti, kas Jums daudzkārtīgi pastiprina seansa efektu. Tas nozīmē vairāku Reiki terapeitu precīzu, saliedētu enerģētisku kopīgu darbu ar vienu pacientu. Saskaņotais dziednieku darbs un unikālās seansu metodes, ļauj saņemt daudzkārt pastiprinātu dzīvības spēka garīgās enerģijas plūsmu.
  • 30 minūšu gara seansa laikā jūs spēsiet atpūsties, atslābināties, nomierināties, padarīt daudzkārt spēcīgākas Jūsu organisma dabiskās pašdziedināšanās spējas.
  • Ir reģistrēti daudzi izdziedināšanās gadījumi, arī no ārkārtīgi smagām saslimšanām, pēc Reiki terapijas kursu iziešanas. Bet to, ka Jūs noteikti sajutīsiet sava stāvokļa ievērojamu uzlabošanos, mēs varam garantēt.
  • Reiki dziednieki neizmanto savu enerģiju, manipulācijas vai iedvesmas metodes. Vienkārši atrodoties Reiki enerģijas plūsmā, dziednieki, caur tiem plūstošo dzīvības enerģiju nodod pacientam. Šī brīnumainā garīgā Dzīvības enerģija, dzīvas būtnes katru šūnu piepilda ar Dievišķās gaismas Enerģiju.
  • Mūsu Skola tiecas visiem spēkiem palīdzēt cilvēkiem šajā nebūt ne vienkāršajā laikā. Izmantojiet šo unikālo iespēju!

Jūsu patiesā Daba ir gatava Jums palīdzēt!
Bet vai Jūs esat gatavi palīdzēt tai?
Tādā gadījumā – uz priekšu!

 

Maksa par seansiem - Jūsu labprātīgie ziedojumi, ņemot vērā Jūsu finansiālās iespējas, kas tiek izmantoti mūsu Skolas uzturēšanai

Kā nokļūt uz personīgo pieņemšanu Reiki klīnikā?
Vienkārši iepriekš piezvaniet pa telefonu 20006245 un vienojieties par Jūsu personīgā seansa datumu un laiku!

 

 Uzziņas pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs