Reiki seminārs bērniem

Posted in Reiki apmācība

 

   Seminārs bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem ar vecākiem. Reiki seminārs bērniem norisinās kā spēle. Bērni zīmē Reiki, savu māju, vecākus ar Mīlestību un Labestību. Semināra laikā bērnus apmāca kā ar vienkāršiem paņēmieniem izdziedināt sevi un savus tuvākos. Tie vienmēr ir lieli un priecīgi Mīlestības svētki! Mazs, mīlošs Reiki dziednieks Jūsu mājās! Kas var būt labāks?!

 

Par Reiki...

  • Ilgajā cilvēces vēsturē pastāvējuši daudzi paņēmieni kā dziedināt, kas arī bija balstīti uz to kā atklāt un virzīt universālo dzīvības enerģiju, kura bijusi rašanās pamatā un uztur visu dzīvo mūsu Visumā. Tādas zināšanas pazīstamas Indijā, dažādās formās vēl tās sastopamas Japānā, Ķīnā, Ēģiptē, Grieķijā un citās valstīs. Tādejādi daudzas tautas, kultūras un reliģijas bija pazīstamas ar dzīvinošo dzīvības enerģiju, spēku, kas caurstrāvo visu dzīvo, kaut gan pamatnoteikumi, kā šo enerģiju pielietot, bieži vien bija visnotaļ atšķirīgi.
  • Kas īsti ir universālā dzīvības enerģija? Tā ir grandioza dzīvības aktivitāte, Dzīves vibrācija, kas caurstrāvo visu Visumu.
  • Vārds Reiki tulkojumā no japāņu valodas ir apzīmējums dzīvības enerģijai.
  • Mīlestības sajūta, labestība, vēlme palīdzēt tuvākajiem. Šie universālie stāvokļi acu priekšā pamostas bērnos šajā seminārā. Bērniem ļoti patīk palīdzēt ar plaukstiņu pieskārieniem. Viņiem tas ir vienkārši un dabiski. Viņi uzreiz jūt šo dievišķo Mīlestības un Miera enerģiju.

Raksta bērni...

Mana Reiki iniciācija. Bērnu seminārs

Линда.  Я видела замок в тумане. Вокруг него летали призраки. Я видела серый цвет. Вскоре туман рассеялся и серый цвет стал белым. Призраки улетели. Потом выглянуло солнце и радуга. Я чувствовала запах травы, тепла. Сейчас у меня хорошее настроение.

Annija K. Es izjutu siltumu, un jutu, kā manī ieplūst enerģija. Es jutu acīs kā mani ieplūst balta krāsā. Man bija patīkama sajūta. Paldies Angelīnai un Mihailam!

Paula Z. Es jutu siltumu. Vienu brīdi palika ļoti karsts. Jutu enerģiju no rokām. Redzēju baltu gaismu. Sajutu mīlestību. Man ļoti patika. Tagad ir ļoti daudz enerģijas. Liels paldies!

Elizabete A.  Es jutu siltumu un tādu kā enerģijas pieplūdumu, laimi mieru tā neesmu nekad jutusies godīgi sakot. Es redzēju gaismas krāsainas, dzeltenu, oranžu, sarkanu, baltu! Vēl es jutu harmoniju, mūzika bija ļoti laba pirms tam man nedaudz bija kad es biju nogurusi visu dienu, bet pēc Reiki iniciācijas man bija liels tāds kā enerģijas daudzums!

Darja A.  Я чувствовала радость, тепло. Я видела …

 

Semināru vada japāņu tradīcijas Reiki skolotāji:
Angelina un Mihails Mošenkovi

  • Vairāk informācijas par saviem Reiki skolotājiem meklējiet sadaļā "Kontakti"
  • Seminārs bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem ar vecākiem
  • Dalība seminārā – € 25
  • Visi seminārā savāktie līdzekļi tiek izlietoti mūsu centra telpu uzturēšanā

 

Uzziniet tuvāko semināra datumu

 

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs