Apzināto Stāvokļu Tehnika «AST». ONLINE.

Posted in Psiholoģijas nodarbības

 «Pasaki savām acīm, kāds tu gribi būt»

 Mihaila Mošenkova psihoterapijas autormetode. ANNO 2002

Metode kardināli maina cilvēka apziņas atskaites punktu, cilvēka pasaules redzējumu un sapratni. Cilvēka intelektuālās garīgās transformācijas metode. Tas ir jauns skatījums uz personīgo psihoterapiju.

«...Tas bija kā individuāla atklāsme, kam sekoja neaprakstāma visdziļākā līmeņa sapratne izjūtu smalkajā līmenī. Un atnāca Izpratne...»

 

Apzināto Stāvokļu Tehnika...

 • Es esmu psihoterapeits un zinu cik grūti ir mainīt apziņas stāvokli. Kā no depresijas nonākt līdzsvara stāvoklī, kā no dusmām nokļūt pateicības stāvoklī, kā no satraukuma kļūt mierīgam. Ir arī tādi apziņas stāvokļi, kas vispār daudziem cilvēkiem nav zināmi - mīlestība, miers, prieks, pateicība, svētlaime...
 • Gaidu tos, kuri grib izmainīt paši savu dzīvi un palīdzēt iemācīties to citiem. Tajā dienā, kad es sapratu, ka man TAS jāmāca citiem – sākās jauns manas apziņas attīstības etaps. Es ļoti gribu un man jādalās ar šo sapratni ar jums.
 • Šī metode iegūta dziļas dievišķās apskaidrības ceļā meditācijas laikā. Protams, šīs pieredzes apzināšanā liela loma ir manai praktiskai psihoterapeita un Reiki skolotāja pieredzei.
 • Metode radās kā sekas pieaugot planetārajam apziņas līmenim, kā jaunas cilvēku paaudzes apziņas tehnika.
  Seminārs ir par mūsu dziļākajiem stāvokļiem. Šī metode apmāca cilvēku JAUNAM APZINĀTAM, POZITĪVAM UN REĀLAM EMOCIONĀLAJAM STĀVOKLIM apziņas līmenī.
 • TOS otrajā apgūšanas etapā, parādās jauns pozitīvs apziņas stāvoklis un jebkurš negatīvs apziņas stāvoklis kļūst spilgti jūtams un uzreiz paliek zemapziņas līmenī, kā Dzīves vērtību iznīcinošs, kā emocionālās pašsaindēšanās elements.
 • Ļoti svarīgi semināra blakusefekti – tā ir iespēja pēc noteiktiem treniņiem, momentāni, nomainīt negatīvu pārdzīvojumu pret pozitīvu, kas ar citām psihoterapijas metodēm tiek sasniegts ilgā laika posmā un ne vienmēr.

Es un manas acis...

 • Es un manas acis?!!! Līdz šim mirklim es uztvēru savas acis kā maņu orgānu. Es varēju skatīties uz tā spogulī un redzēt savu ārējo stāvokli un izskatu... bet pēkšņi es sevi ieraudzīju itkā no iekšpuses vai precīzāk sakot es tās sapratu, pirmo reizi dzīvē sapratu!
 • Ko mēs zinām par acīm? Tas ir redzes orgāns, zinu anatomisko acs uzbūvi, caur acīm mūsu smadzenes REDZ pasauli visapkārt. Caur acīm mēs varam aprakstīt un censties izprast pasauli - tās redamo daļu. Mēs zinām, ka acis var nogurt tāpat kā smadzenes un ķermenis. Tām ir nepieciešama atpūta - šādos gadījumos mēs tās aizveram. Vēl mēs zinām, ka acis ir ATVĒRTS mūsu smadzeņu turpinājums.
 • Bet tas ko es sapratu, bija pavisam jauna sapratne par manu acu un apziņas mijiedarbību. Acis mani saprot, pilnībā, saprotot mani tās reāli mainīja manu apziņu, pilnībā un uzreiz.
 • Apmācību programma - 3 dienas semināri. Laiks no 10 līdz 14.
 • Studentu skaits grupā ierobežots, sakarā ar individuālas apmācības pieeju.

 • Uzmanību! Ja Jūsu apziņas stāvoklis nav stabils vai arī Jūs ārstējaties pie psihiatra, tad Jums var tikt atteikta apmācība - šī nav ārstnieciska grupa.

 

Nodarbības vada Profesionālās Psihoterapeitu Līgas loceklis, praktizējošs psihoterapeits, metodes autors Mihails Mošenkovs

 

Uzziniet tuvāko datumu

 

                                                                                                                                     Apmācība sastāv no 3 semināriem.

                                                                                                                                     Maksa par katru semināru - 40 eiro. Atkārtoti -20%

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs