Ļoti daudz jaunas emocijas

Posted in Рeтриты и фестивали

Reiki festivals

 1.  Iepazīšanās ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Atpūta ļoti skaistā, mierīgā vietā. Neatkārtojama Reiki atmosfēra. Daudz jaunas, noderīgas Reiki un citas prakses. Patika veids kā tas viss tika pasniegts. Brīnišķīgi Skolotāji!
 2. Ļoti daudz jaunas emocijas, sajūtas, zināšanas un prasmes. Šajās dienās sajutu daudz mīlestības jūtos pret sev svešiem cilvēkiem. Redzēju vienreizēji spilgtu balto Reiki gaismu. Saprotu un izjutu, ko nozīmē Reiki stāvoklis. Uzzināju, kā dabas enerģijas savienot ar Reiki enerģiju. Veicu Reiki seansu un pretī saņēmu pateicību (no sirds) no Reiki enerģijas saņēmēja. Iepazinos ar Reiki cilvēkiem, kurus nepazinu iepriekš, ieguvu draugus.
 3. Fiziskā un garīgā stāvokļa uzlabošana, brīnišķīgu Reiki prakses palīdzēja sevi samērot un harmonizēt. Patīkama atpūta Apšuciema juras krastā. Pateicos Reiki skolotājiem Mihailam par interesanti un radoši noradīto Reiki festivāls. Liels paldies!
 4. Izjutu kopības sajutu, enerģiju vibrāciju, juras papildus iedarbību pielietojat Reiki nodarbībās un meditācijā. Pārdomas spēcīgās Reiki plūsmas un vibrāciju gaisotnē, izrādījās ļoti efektīvas priekš personīgo jautājumu atrisināšanas. Atradu dažas atbildes uz sev samilzušiem jautājumiem. Ar mīlestību un sirsniņu piepildīta dosies mājās.
 5. Pilnīgu atputu labsajūtu un mieru. Bija prieks visus atkal redzēt un iepazīt jaunus, vēl neredzētus dalībniekus. Paldies.
 6. Piedalīšanās galvenokārt deva miera, mīlestības un harmonijas stāvokli. Šie festivāli ir kā mazi atvaļinājumi, kur var atpūsties, smelties spēku tālākajām ikdienas gaitām. Un vēl fantastiskā vietā pie jūras. Paldies, liels!
 7. Apstiprinājās elpošanas (pareizas elpošanas) nepieciešamība, lai varētu vadīt enerģijas. Līdz ar to nonācu pie atziņas, ka Reiki ir diezgan kompleksa mācība, kur meistara līmeņa sasniegšanai nepieciešamas arī citas ezoteriskās zinātnes.
 8. Nomierinās prāts. Jau pirmie Mihaila vārdi man bija kā meditācijas sākums: Aiziet! Harmonija. Miers. Ik pa laikam sirds čakras rajonā vieglas sāpes, sniedze. Viss notiek. Ļoti liela ietekme – ūdens stihijas klātbūtne.
 9. Tā ir brīnišķīga iespēja gars un ķermeņa atpūta. Iespēja pabūt visu stihiju ietekmē (meditācija pie jūras). Iespējās dāsni dāvāt sev un apkārtesošajiem Reiki seansu. Iespēja atplaukt platā smaidā un pateikt sev – viss ir labi un būs vēl labāk. Paldies!
 10. Jaunas zināšanas. Pieredzes apmaiņa. Garīgā izaugsme. Lieliska atpūta, saule, jūra. Visapkārt smaidīgi cilvēki.
 11. Iepazinos ar jauniem cilvēkiem. Aizgāja peldēties jūrā tad kad ūdens bija auksts. Tagad varu iet peldēties aukstā ūdenī.
 12. Pozitīvu saskarsmi ar cilvēkiem, dabu. Iepazinos ar jauniem, interesantiem cilvēkiem. Pirmoreiz tik spēcīgi sajutu Reiki pie dabas, un vispār, gan saņemot, gan dodot seansus. Sajutu kā būtu, ja ar Reiki nodarbotos intensīvāk. Sajutu ļoti daudz mīlestības un prieka par dzīvi. Bezgalīgi esošu mieru un vieglumu, kas ir tik tuvu blakus, ja ļauj atnākt. Paldies par Jūsu mīlestību un sirds siltumu.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs