Rakstos

Iniciācijas 2009.gada

Posted in Reiki iniciācija. Kas tas ir?

 

Inga Filonenko. 08.11.2009. 1. līmenis. Dodoties uz iniciāciju, manī virmoja sajūta, ka es dodos svētnīcā. Ap mani plūst un mani apskauj miers un harmonija. Mūzika līdzinās Radītāja stabulēm, visapkārt patīkama vīraka smarža. Mani apskauj balta, balta gaisma, mans ķermenis nedaudz trīc. Jūtu maigu, siltu skolotāja klātbūtni. Līdz ar mieru manī ieplūst maiga un gaisīga Reiki enerģija. Kad skolotājs satver manas plaukstas, tajās sajūtu un redzu katrā pa skaistiem varavīksnes lotosa ziediem, pēkšņi es pati kļūstu liels, balts lotosa zieds, kas piepildīts ar zeltainu gaismu. Es jūtos drošībā, jūtos kā sapnī, kas piepildīts ar mīlestību un harmoniju. Es sajūtu sevī plūstam Reiki enerģiju.

Skolotāja Mihaila siltais, sirsnīgais smaids ir kā ceļamaize jaunam dzīves posmam, kurā, esmu droša, ar mani viss būs kārtībā: es esmu uz pareizā ceļa.

Liela pateicība skolotājam Mihailam, maniem semināra kolēģiem un grupas atbalstītājiem!

Tik lielu sirsnību, mīlestību un gādību es sajutu pirmo reizi savā dzīvē. Paldies!

Vineta Grīnberga. 08.11.2009. 1. līmenis. Es redzēju to, ko esmu vēlējusies redzēt visu mūžu. Es redzēju Zemi no augšas. Pavērās balti mākoņi, un es redzēju, kā manā priekšā paveras skaists skats uz pasauli. Meži, upes un dzīvnieki. Neaprakstāmi skaisti. Un mākoņi te pavērās, te atkal sakļāvās, un ikreiz es redzēju ko citu. Gan zilās debesis, gan putnus, gan atkal Zemes pasakaino burvību. Katrai vietai, ko redzēju, bija kāda saistība ar mani, tas likās saprotams, bet nezinu kāpēc.

Sākumā, kad pretī nostājās Mihails, es redzēju viņa tēlu acu priekšā, kontūras ar zeltītu un sarkanu mirdzumu apkārt. Pēc tam dzeltena gaisma, no kuras manī raudzījās dažādas acis ikreiz, kad nāca dzeltenā gaisma. Acis bija kā dzīvas, bet neatpazinu – svešas. Bet, tās redzot, man acīs sariesās asaras.

Pulsveidīgi mainījās dažādas krāsas – kā kaleidoskopā, tikai forma bija maiga un apaļa.

Beigās man bija sajūta, ka esmu vislaimīgākais cilvēks uz pasaules, raudāju kā mazs bērns.

Paldies, tas bija vienreizējs piedzīvojums, sajūtas gan vēlētos atkārtoti sajust!

Irēna Ugaine. 19.09.2009. Izjutu lielu saviļņojumu, pat apjukumu. Vēlāk tāds apgaismojums, pat aizvērtām acīm bija gaišs, rādījās krāsas.

20.09.2009. Ļoti spilgta, vizuļojoša, zaļa gaisma parādījās sākumā, tā pārvietojās, un tās vietā ieplūda gaiši dzeltena. Ķermenī jutu mugurkaulā izmaiņas un labajā sānā neilgi sāpes.

Kad atvēra plaukstas, gaismas vietā parādījās tumša krāsa, bet beigās uzradās gaisma. Tad, atverot acis, jutu aizkustinājumu līdz asarām – tas bija prieka pilns. Paldies par visu, ko šajās mācībās esmu saņēmusi Reiki Gaismas Skolā! Paldies!

Marika Vītola. 07.08.2009. Reiki 3. līmenis. Uz iniciāciju pirmo reizi iegāju pilnīgi mierīga. Apsēdos un konstatēju, ka, atšķirībā no abām iepriekšējām reizēm, neko neredzu. Toties es sajutu tik lielu un maigu mīlestību, kādu nekad agrāk neesmu jutusi. Un man likās, ka tā var mīlēt vienīgi Dievs. Protams, acīs sariesās asaras. Un tad, kad atvēra manas rokas, es ieraudzīju simbolu, ko tajās ielika, tas bija sarkans. Kad nodarbībā mēs mācījāmies to zīmēt, man nez kāpēc arī to gribējās zīmēt sarkanu. Un, kad rokas man salika uz krūtīm, man bija sajūta, ka nevis uz krūtīm, bet tieši uz sirds. Ja iepriekšējos simbolus es jutu tieši kā ļoti lielu dārgumu rokās, tad šoreiz tas bija tieši manā sirdī. Un kādu mirkli es nevarēju rokas atraut.

Paldies par šo lielo, maigo mīlestību!

Paldies skolotājam par visu, ko viņš dara cilvēku labā, par šo lielo darbu un mīlestību!

Ar cieņu un mīlestību, Marika V.

Inese Zazerska. 07.08.2009. Iniciācijas laikā manī liels prieks, sajūta, ka notiek kaut kas ļoti svarīgs, kas kardināli izmainīs mani, visu, kas man apkārt. Tāda sajūta pirmoreiz.

Likās, ka man tiek dota atļauja pieskarties kaut kam ļoti lielam, varenam, visaptverošam. Jūtos ļoti mierīga, nav baiļu, pilnīga uzticēšanās. Paldies, skolotāj!

Aija Zilvestre. 08.11.2009. Reiki seansa sākumā sāka birt asaras, kaut gan raudāt negribējās. Acu priekšā parādījās violetas gaismas aplis. Pirmo un otro reizi, kad Skolotājs salika kopā manas rokas, no rokām sāka plūst tāda kā balta gaisma. Kad rokas salika uz krūtīm, acu priekšā parādījās tāda kā sarkanbrūna krāsa.

Anta Kvelde. 07.08.2009. 3. līmenis. Liels, liels paldies Dievam, visiem Gaišajiem Spēkiem, Reiki un Skolotājiem par šo brīnišķīgo dāvanu. Jā, tā ir Dieva dāvana, kuru varbūt grūti būs aprakstīt vārdiem, jo liekas, ka tad tā daļēji zaudē savu burvību. Liekas, ka iniciācijas telpā laiks bija ārpus šīs zemes. Jau priekštelpā, gaidot iniciāciju, sajutu milzīgu spēku vibrāciju, enerģijas pieplūdumu. Bija sajūta, ka paceļos un ļaujos milzīgam gaismas Avotam. Tas plūst pār mani un es kļūstu daļa no tā.

Pašā iniciācijas laikā nebija nekādu tēlu, vīziju vai notikumu, tikai sapratne, ka esmu Mājās. Rāmums, miers, varbūt pat tukšumus un klusums. Ka viss ir vienkārši. Sajutos, ka visu zinu, saprotu, nekas vairs nav jādomā, jāizcīna un jāpārdzīvo. Absolūta ļaušanās visam tam, kas ar mani notiek un notiks nākotnē. Ļaušanās maigas mīlestības un siltas gaismas plūsmai. Vienu brīdi kreisajā pusē parādījās Buda, gan tikai kā vērotājs, ar sāniem pret mani. Kad Skolotājs pieskārās manām kājām – bezgalīga pateicība un vēlme doties viņam pretī, sastapties, jo mēs bijām kā viens. Arī pārliecība un apņemšanās: jā, es būšu cienīga šo Dieva Dāvanu nest tālāk, citiem cilvēkiem.

Kad skolotājs atvēra manas rokas, ielikdams tur simbolu, bija ļoti spēcīgas sāpes trešās acs rajonā. Paldies Jums liels par šo Dāvanu!

Iveta Keiša. 1. līmenis. 19.09.2009. – siltums, miers, acu priekšā visu laiku violetais tonis. Kad atvēra plaukstas, rokās parādījās asas sāpes (uz neilgu laiku).

20.09.2009. – sajūtas daudzreiz spēcīgākas nekā pirmajā dienā. Sākumā acu priekšā dzeltenais, pēc tam dažādas krāsas. Kad atvēra plaukstas – ļoti spēcīgi jutu „skudriņas”, un rokas it kā kāds spēcīgi vilka uz augšu, kā magnēts. Sirds apvidū it kā liela enerģijas lode, kas prasās uz āru.

Rokas likās milzīgas, it kā bezveidīgas, kā notirpušas un pulsējošas.

Vēl ilgi pēc iniciācijas rokās šīs sajūtas saglabājās un arī diezgan stipras sāpes, un karstums.

Iniciācijas laikā (otrajā dienā) – lidojuma sajūta. Pazīstu šo sajūtu, jo bērnībā „nodarbojos” ar astrālajiem lidojumiem, kas pārtrūka ap 12 gadu vecumu.

Vineta Kārkliņa. 26.09.2009. Iniciācija. Reiki 3. līmenis. Ir gaisma, bet tas vairs nav tas vieglums un bezrūpība, un brīnums, kas bija 1. iniciācijā. Ir uzlikta atbildība. Parādās varavīksne. Ļoti spilgtas krāsas, un kāda balss man saka: „Tā nav tā varavīksne, par kuru mēs dabā priecājamies, tas ir tilts, kas mūs savieno ar augstākiem spēkiem, ar Visumu un augstāko garīgumu. Tavs uzdevums ir šo Tiltu saglabāt, krāsas spilgtināt un vest, rādīt šo gaismas ceļu citiem.” Sajutu savu eņģeli sev blakus (kas bija arī 1. iniciācijā klāt). Man asaras bira un bira. Manam eņģelim bija nopietns un stingrs skats. Tu ieej citā sfērā. Tu kļūsti atbildīgāka un Tavs ceļš sākas patstāvīgāks.

Rokas uz krūtīm tika saliktas – man ir bagātība, ar kuru ir jādalās ar citiem. Es esmu pieaugusi, un bezrūpība beigusies.

Mihaila (mana mīļā skolotāja) rokās jutu stingrību, noteiktību un mērķtiecību, kas tagad tika nodots man. Bet pār visu mīlestība!

Es apzinos šī ceļa, ko esmu izvēlējusies, nopietnību, bet … zinu arī to, ka man cita ceļa nav! Es pildu savu dzīves (zemes dzīves) uzdevumu. Paldies!

Ruta Hrola. 26.09.2009. Reiki 2. līmenis. Siltums. Gaisma. Sākumā nevaru saprast, no kurienes plūst lēna, mierīga, silta, balta gaisma. Ļoti dīvaini – vienā pusē atvērta liela mute, no kuras gaisma nāk ārā mierīgi, bet otrā pusē sešstūra zvaigzne, no kuras arī plūst ārā gaisma, tikai straujākā tecējumā. Gaisma, aizpildīta ar ļoti daudziem tauriņiem, kuriem ir lieli, balti spārni. Gaisma mani visu apņem it kā ar baltu šalli, bet, kad mēģinu ar rokām to sataustīt, tai nav ne gala, ne malas. Viss tik mīļš, gaišs. Esmu Jums, Skolotāji, ļoti pateicīga!!! Paldies!

Ivars Lenss. Reiki 2. līmeņa iniciācija. Sajūtas varu iedalīt 3 posmos:

  • No sākuma bija vēss, visapkārt balta gaisma, pēkšņi acu priekšā ieraugu vienu lielu aci, kura raugās uz mani, bet ātri tā pagaisa.
  • Noņemot rokas no pēdām, pēc kāda mirkļa ķermeni pārņem karstuma vilnis. Atverot sakļautās plaukstas, redzu un sajūtu, kā plaukstās iegūlusies balta bumba – kā saule, kura izstaro gaismu un siltumu. Sajūta tik ļoti patīkama, ka nevēlējos, ka manas rokas tiek izvērstas plati un nošķirtas viena no otras.
  • Rokas, kuras izvērstas priekšā ar plaukstām uz augšu, pārņem dīvaina sajūta. It kā jūtu tās, tajā pat laikā jūtu, ka nav jāpiepūlas, lai tās noturētu. Sajūta, it kā tās būtu atstutētas pret plauktu, it kā tās kāds turētu manā vietā. Sajūta, ka abas rokas līdz elkoņiem apvij gaisa cimdi, kas tās silda un notur gaisā.
  1. Una. 26.09.2009. Reiki 2. līmeņa iniciācija. Iniciācijas sākumā pārņem miers, siltums, spilgti spoža, balta gaisma. Spožajā gaismā laiku pa laikam parādās liela acs, kas skatās tieši manī, manā būtībā, dvēselē.

Skolotāja uzliktās rokas uz pleciem izliekas lielas un ļoti smagas, bet tajā pašā laikā ir viegluma sajūta, kā lidinoties virs zemes.

Acu priekšā zibsnī ainas no Viduslaiku tirgus, un daudzi mūki brūnos tērps.

Kad skolotājs atver plaukstas, tās strauji kļūst karstas un tādas kā smagas, bet tajā pašā laikā liekas, ka rokas līdz pat elkoņiem ir nejūtīgas, lai arī jūtu lielu karstumu un smagumu tajās.

Pēc iniciācijas liels prieks, gandarījums un iestājas miers pēc mazliet uztrauktajām gaidu sajūtām. Paldies!

Inga Medvedeva. 26.09.2009. Redzēju, ka it kā caur rokām, kas savienotas, bet veido caurumu, kas atgādina zvaigzni, nāca ļoti liela, balta, spilgta gaisma. Rokās, likās, ieliek kaut ko ļoti gaišu, mīļu, siltu – ļoti svarīgu un atbildīgu. Bija sajūta, ka gribas aizvērt rokas un nelaist vaļā, bet rokas tomēr attaisījās.

Pēc tam redzēju ļoti lielu krustu un sevi baltā garā kleitā. No sākuma ļoti nobijos, jo domāju, ka esmu mirusi, bet pēc tam redzēju sev rokās arī baltu skaistu līgavas pušķi un sapratu, ka [tās] manas ieceres: 2010. gada 12. augustā, kad mums ar vīru būs 10 gadu kāzu jubileja, iesim baznīcā to no jauna iesvētīt.

Ingūna Nerodenko. 19.09.2009. Pirmais, kas saņēma un atvēra rokas, un aizvēra. Es sajutu, kā plaukstās man sāk plaukt zieds.

Otrais, kas saņēma un atvēra, un aizvēra rokas, ielika rokās tādu kā spēcīgu enerģiju, rokas sāka vibrēt.

Kad rokas man nolika uz pleciem, es jutu, kā manī sāk plūst gaisma. Gaisma, sāk palikt labi – kā mīlestība pret visiem un visu. Vienkārši cilvēks sāk justies laimīgs.

20.09.2009. Vispirms ķermenis pielija ar zelta, tad baltu gaismu, vēl parādījās īsu mirkli violeta gaisma.

Sēžot vēl aiz durvīm, sajutu ļoti spēcīgu enerģijas plūsmu. Iekšā sēžot, enerģija bija ļoti spēcīga, pilnīgi vibrēja.

Lelda Dimdiņa. 19.09.2009. Ļoti patīkama sajūta, visapkārt gaiši zila debess, neliels, pūkains mākonītis, liekas, vīrieša galva ar gaišu vainadziņu. Brīžiem tīri sajūtu „skudriņas skraidām” pa galvu.

20.09.2009. Līdzīgi kā 19.09. – tās bija debesis, bet šoreiz maigi sārtā krāsā, dažādas toņu intensitātes, bet īslaicīgas. Pēc tam viss bija gaišs, bet neko konkrētu vairāk nesaskatīju.

Māra Briška. 19.09.2009. 1. līmenis otru reizi. Bija debesis mākoņainas, kontrastainas, un debesu vidū it kā liels, apaļš caurums, kur ir gaiši zilas debesis. Visu laiku viss mainījās. Protams, arī prāts traucēja atbrīvoties. J

Vienā brīdī sāka pūst stiprs vējš, pūta tumšos mākoņus prom, tie kļuva mazāki. Es redzēju savu krēslu, uz kura es sēžu, – tas bija tukšs, tikai galvas vietā stāvēja Jāņu vainags – mazliet savītis, arī to vējš gribēja aizpūst. Vieglums. Paldies!

20.09.2009. No manis nāca silta dzeltenoranža gaisma, kas pārgāja uz sārto. Mazliet juceklīgi: vis kaut kas bija. Atkal, kā vakar, bija kontrastaini mākoņi – paši tumši, bet gaismas daļā spoži balti, vienā brīdī bija tunelis no šiem mākoņiem, kura galā bija spoža gaisma. Es ļoti gribēju tur nokļūt, man likās, ka neizdevās, bet laikam izdevās. Man pavērās japāniski austrumnieciska ainava ar baltām salām ūdenī, dažādiem banzai kociņiem un pilnmēnesi, kas pacēlās no apvāršņa. Tad kaut kas izmainījās. Parādījās kāda balta, mirdzoša būtne, kas rādīja man savas roks, balti baloži lidoja, kaut kur bija mazs, brūns mērkaķītis …un skolotāju apsveikums.

Laimīga, viegla sajūta, it kā atbrīvošanās, it kā miers. Paldies!

Laimdota Lāce. 19.09.2009. 1. līmenis. Pārkāpjot slieksni, likās, ka ieeju paradīzē un mani ar smaidu sagaida divi eņģeļi. Skan liega mūzika, smaržo gaiss.

Eņģeļu spārni uzgulstas uz maniem pleciem, tad – uz galvas, radot neaprakstāmu labsajūtu – esmu laipni gaidīta. Apkārt virmo gaiss, man plaukstās iebirst graudi, tad mazi putniņi sāk šos graudus knābāt, aizspurdz, kad uzpūš vējiņš. Mans uzdevums šajā paradīzes dārzā ir iesēt šos graudus, lai vairojas labestība un mīlestība, tādēļ kāda roka atkal ieber manās plaukstās zelta sēklu. Mani gaida darbs, varbūt pat smags darbs, bet paveicams ar mīlestību, lai pasaulē vairotu prieku, sapratni un gaišumu sirdīs un domās.

Pirms 4,5 gadiem, saņemot pirmo iniciāciju, manās plaukstās iegūla starojošs zelta ābols, kuru esmu centusies sadalīt daudziem līdzcilvēkiem, bet sēkliņas guldījusi zemē, lai izaug jaunas ābeles ar zelta āboliem un dāvā cilvēkiem visā pasaulē prieku un mīlestību, un neļauj dzist cerībām, un pabaro līdzjūtību.

 Reiki – mīlestība un gaisma – bagātība, ko saņemam no Visuma apziņas, un mēs dalāmies tajā ar citiem!!!

Antra Esenberga. Liels miers un mīlestība. Tāda sajūta, ka iekšā kaut kas tā fundamentāli sagriežas. Ļoti liels karstums no rokām. Maigums.

Mārtiņš Eisaks. 19.09.2009. Pirms ieiešanas iniciācijas telpā rādījās visādi skati, lielas domas šaudījās. Iniciācijas laikā redzēju tikai visādu krāsu, gaismu maiņas utt. Tad kad tika atvērtas plaukstas, redzēju plaukstās gaismu – tā kā zelta gabalus spīdīgus, un tad parādījās vairākas smaidošas bērnu sejas (?).

Pēc tam atkal tikai un vienīgi gaisma.

Kad iniciācija beidzās, un pasniedzējs pārbrauca ar savu roku pār muguru – iekšējas tirpas.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010