Reiki Gaismas Skolai festivāls 2022

 Reiki Gaismas Skola ielūdz! Reiki festivāls ātri, jautri un galvenais efektīvi dos Jums iespēju atjaunot savas enerģētiskās iespējas, ievērojami uzlabos jūsu stāvokli  garīgā, emocionālā un fiziskā līmenī.

Jums būs unikāla iespēja dīvas dienās iegremdēties Reiki enerģijā, tik dziļi, cik paši to vēlēsieties.

Mūsu Reiki Gaismas Skolas Reiki Festivāls - tā ir labākā vieta, kur izpeldēties šajā unikālajā dzīvības enerģijā, atjaunot savu potenciālu un savu veselību!

Tā ir arī  vienkārši brīnišķīga atpūta! Skolotājs Mihails Mošenkovs, no visas sirds, uzdāvinās Jums un Jūsu dzīvei savu 28 gadu Reiki pieredzi.

Vai Jums ir Reiki apmācība? Mācības un atpūta jūras krastā! Un daudz, daudz absolūti jaunas un zināmas Reiki prakses! Mēs Jūs gaidām! 

Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa apmācība

Reiki japāņu tradīcijas apmācība sastāv no divām savstarpēji saistītām daļām:
1. Reiki iniciācija. Vienmēr klātienē, personīga, tieša tikšanās ar Skolotāju.
2. Tiešsaistes vai klātienes seminārs, kur apmāca praktiski pielietot Reiki. Ja grupai ērtāks tiešsaistes variants, tad tiešsaistē ( attālums, dzīvo ārzemēs, nav laika). 

Aicina Reiki Gaismas Skola! Katrā no mums snauž dziednieka talants. Pamodini to sevī japāņu  tradīcijas Reiki seminārā!

To izdarīt  izrādīsies nepavisam ne grūti. Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki enerģijai. 

Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes.

Reiki prakses apmācība Jums nesīs tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju.

Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz organismam katru dienu paša spēkiem atjaunot ķermeņa veselību un nervu sistēmu. sasniegt harmoniju un laimi.

Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! 

Atklājiet sevī dabiskā dziednieka dāvanas sev un tuviniekiem!

Nespēju klusēt

Trīs gadi pagājuši kopš pārkāpu Mihaila Mihailoviča Mošenkova slieksni.

Traumatoloģijas institūtā man bija uzstādīta diagnoze - 3-4-5 jostas skriemeļos iespiesti nervi. Ārsti teica, ka glābt no sāpēm un palīdzēt var tikai operācija. Es piekritu, un mani ielika rindā. Es vairāk par 500 metriem bez atpūtas no sāpēm nespēju noiet. Un pēkšņi mana radiniece iepazīstina ar Mihailu.

Viņu ieraugot, es teicu: " palīdziet man, es jums ticu". Un lūk, rezultāts. Jau pēc pirmā seansa, kurš ilga 1,5 stundas, es sajutu, ka sāpes aizgāja. Es pati spēju no viņa aiziet, vienkārši aizlidoju! Izgāju 8 seansus pēc kārtas un kļuvu absolūti vesela. Ārstu konsīlijā es atteicos no operācijas, viņi stipri izbrīnījās, bet no rindas nenoņēma, " nekur neliksies..."

Pēc 2 gadiem es saņēmu ielūgumu uz operāciju. Ko viņi no manis gribēja, nezinu. Pagāja vēl vairāki gadi, es daru visu - roku zemi, laistu, visu vasaru eju uz mežu, es kļuvu vesela jauna pensionāre 75 gadu vecumā.

Visiem, kuri cieš, kā agrāk es, saku, nesteidzieties ar operāciju, bet vērsieties pie Mihaila Mihailoviča. Viņa rokas dara brīnumus, es personīgi paklanos viņa priekšā. Pie viņa iet ar visādām kaitēm, bet viņš ar savām rokām palīdz cilvēkiem, no kuriem ārsti atsakās.

Es dzīvoju Lodē. Jūlija Gavrilova.

Ceļojums uz Planētu Japāna. 2023.gads

Tas būs mūsu 12. ceļojums uz Japānu!

Ja Jūs praktizējat Reiki vai interesējaties par savas garīgās attīstības idejām, aicinām Jūs 2023.gadā tradicionālā ceļojumā uz Japānu ar Reiki japāņu tradīciju Skolotāju Mihailu Mošenkovu.

Mēs būsim Japānas senās galvaspilsētas Kioto labākās vēsturiskās vietās. Katru dienu jūs tīksmināsieties par vienu no planētas skaistākām pilsētām.

Šoreiz mūs sagaida ceļojums ar japāņu gidu pa citām unikālām vietām Japānā.

Jūs mācaties Reiki? Tad uzdāviniet sev unikālu iespēju atrasties svētā Kurama kalnā, kur 100 gadus atpakaļ Mikao Usui radīja Usui Reiki.

Starp citu, Latviju Japānā sauc Ratobija)

Seansi Mihaila no attāluma. Vēstule draugam.

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

Liktenis man ir devis iespēju palīdzēt cilvēkiem, jebkurā laikā, jebkuros apstākļos, tajā skaitā arī no attāluma.

Es esmu ļoti pateicīgs Dievam par šo lielo godu! Seansu laikā, ko veicu no attāluma, kurus es regulāri veicu visiem cilvēkiem uz Zemes kopš 2002. gada, caur Visuma Enerģiju un Augstāko Visuma Saprātu es sūtu cilvēkiem savu Enerģiju, Mīlestību, Līdzjūtību un to, ko apzīmē ar vārdu Reiki, - Visuma garīgo enerģiju.

Tas viss, kā rezultātā var tikt izdziedināts Tavs prāts un Ķermenis, dod Dzīvības enerģijas plūsmu, pateicoties kurai pastāv visa pasaule un mēs ar jums arī.
Es, seansa laikā, savienoju mūs visus kopā, - tas ir mans galvenais uzdevums.

Organisms un cilvēka apziņa, saņemot papildus enerģijas resursu, sāk pašizdziedināšanās procesu. Iespējams priekš jums tas izskatās nepierasti, tā kā nav tablešu un personiskas tikšanās.

Rūpīgi izlasiet "Vēstuli draugam", un saņemsiet visas atbildes. Ja nepieciešama palīdzība, vienkārši pasauciet mani palīgā.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs