Retrīts "Transformācija" Japanā 2018

Posted in Ritrīti un festivāli

Ja Jūs praktizējiet Reiki vai interesējaties par cilvēka garīgo attīstību, no 2018.gada 8.10. līdz 18.10., aicinām Jūs uz tradicionālo retrītu Japānā kopā ar japāņu tradīcijas Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu! Jums būs iespēja apmeklēt ievērojamākās vēsturiskās vietas Japānas senajā galvaspilsētā Kioto, kuru dēvē arī par vienu no mūsu planētas skaistākajām pilsētām. Ja esiet Reiki skolnieks, uzdāviniet sev unikālu iespēju atrasties vietā,kur aptuveni pirms 100 gadiem Mikao Usui atklāja Reiki dziedniecisko sistēmu - Kurama kalnā!

 

Retrīts...

 

 • Daudzu dienu un vakaru garumā  Jūs varēsiet priecāties par Kioto vēsturisko dziļumu un neatkārtojamo  skaistumu, unikālajiem vēstures pieminekļiem un brīnišķīgo, neparasto japāņu virtuvi! No izvēles un skaistuma ,acis vien žilbst!
   
 • Jums būs iespēja piedalīties retrītā Kurama kalnā un apmeklēt ievērojamākās Kioto vietas.
   
 • Jūs apmeklēsiet templi Kurama kalnā. Kurama kalns ir unikāla,garīga, enerģētiska vieta uz Planētas  Zeme ar 4,5  miljonu gadu vēsturi.
   
 • Ja Jums ir Reiki apmācība, Jūs varēsiet saņemt atkārtotu  Reiki 1.,2.,3 .līmeņa un pat Reiki skolotāja Iniciāciju unikālajā vietā priekš jebkura Reiki skolnieka - Kurama kalnā.
   
 • Šajā braucienā var piedalīties ne tikai Reiki skolnieki, gaidīts ir ikviens ,kurš atbalsta personības garīgo izaugsmi. Jums ir paredzēta īpaša retrīta programma.
   
 • Mēs dzīvosim Kioto centrā lieliskā, jau pārbaudītā viesnīcā ar pirti, karstajiem baseiniem un SPA.

No skolotāja raksta...

«Pirms 23 gadiem iepazinos ar brīnišķīgu cilvēku, pazīstamu 82 gadus vecu advokātu, kurš palīdzēja mums uzvarēt augstākajā tiesā Latvijā, aizstāvot Reiki tiesības nekļūt par personīgo īpašumu. Vai atceraties par mēģinājumu privatizēt Reiki visā pasaulē?! Lūk tā. Šis cilvēks paspēja apciemot Japānu 48 reizes.

"Jums, kas nodarbojas ar Reiki, tur noteikti jānokļūst," – teica viņš, mūsu iepazīšanās reizē. "Un atcerieties…, teica viņš atvadoties, - uz mūsu Planētas Zeme ir daudz dažādas valstis. Un ir Planēta Japāna. Kāpēc es tā saku, jūs sapratīsiet, kad nokļūsiet tur realitātē!" Un viņam bija taisnība! Kad pirms 10 gadiem es atgriezos no Japānas pēc 40 dienu Retrīta Kuramā, kļuva skaidrs, ko viņš domāja.

Brīnišķīga valsts savā vienkāršībā, kultūrā un vienlaicīgi, neticams dziļums, kuru valsts atklāj tikai tiem, kuri māk dzīvot ar atvērtu Sirdi, māk klausīties klusumu un redzēt Realitāti. Varbūt, tas ir viens no iemesliem, kāpēc japāņi nelabprāt dalās ar apslēptajām zināšanām ar pārējo pasauli. Varbūt, viņi uzskata, ka mēs nemākam dzirdēt un just apslēpto?! Izskatās, ka daļēji viņiem ir taisnība…

Kad es biju savā pirmajā Reiki ceļojumā uz Japānu, uzreiz sapratu, ka dzīvoju tur kā Mājās. Tik ļoti draudzīga bija šī jaunā pasaule, cilvēki, šī zeme, ka dažbrīd aizmirsās, ka tas vis ir tūkstošiem kilometru no mājas, ka nezini viņu valodu, tradīcijas, kultūru. Tas netraucēja justies šeit absolūti brīvam.

Visus šos gadus apmācot jaunus Reiki skolniekus, pastāvīgi jāmin vārds "Japāna"… Un katru reizi dzirdēju iekšējo balsi: "Gribu tur atgriezties!" Japāna, kura katram Reiki cilvēkam zināma pēc Mikao Usui biogrāfijas, sauca un sauca…"

No skolotāja Mihaila Mošenkova raksta par ceļojumu uz Japānu

Un lai Jūsu sapnis kļūst par realitāti!

 

7.paaudzes japāņu tradīcijas Reiki skolotājs:
Mihails Mošenkovs 

 

Skatieties datumu sarakstā

 

 Vēstulēm - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - obligāta reģistrēšanās

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs