Vasara Reiki festivāls 2019

Posted in Ritrīti un festivāli

 

31. maijā.,1.,2., jūnijā  

   Reiki Gaismas Skola ielūdz! Reiki festivāls ātri, jautri un galvenais efektīvi dos Jums iespēju atjaunot savas enerģētiskās iespējas, ievērojami uzlabos jūsu stāvokli  garīgā, emocionālā un fiziskā līmenī. Jums būs unikāla iespēja trijās dienās iegremdēties Reiki enerģijā,tik dziļi, cik paši to vēlēsieties. Mūsu Reiki Gaismas Skolas Reiki Festivāls - tā ir labākā vieta, kur izpeldēties šajā unikālajā dzīvības enerģijā, atjaunot savu potenciālu un savu veselību! Tā ir arī  vienkārši brīnišķīga atpūta! Skolotājs Mihails Mošenkovs, no visas sirds, uzdāvinās Jums un Jūsu dzīvei savu 25 gadu Reiki pieredzi. Vai Jums ir Reiki apmācība, un nav svarīgi, kurš ir Jūsu Reiki skolotājs vai meistars? Mācības un atpūta jūras krastā! Un daudz,daudz absolūti jaunas un zināmas Reiki prakses! Mēs Jūs gaidām! 

 

Reiki Festivāls...

 • Festivāla programmā ietilpst - efektīvākās japāņu tradīcijas Reiki prakses,Reiki Skolotāja Mihaila Mošenkova  autormetodes, meditācijas, dziedinošas enerģētiskās prakses jūras krastā.
 • Katra dalībnieka komfortam un ērtībām ir radīti visi  iespējamie apstākļi. Dzīvošana daudzvietīgā istabiņā (ir iespēja patstāvīgi rezervēt dzīvošanu divās viesnīcās ar visām ērtībām. Šis lēmums nemaina dalības maksu festivālā). Nepieciešams paņemt līdzi gultas veļu un dušas dvieli. Kvalitatīva mājas ēdināšana pēc pasūtījuma uz vietas  vai arī blakus esošajās viesnīcās.
 • Praksi vada Mihails Mošenkovs, kurš kā Reiki Skolotājs bijis 40 dienu  vienatnes retrīta ceļojumā Japānā ,svētajā Kurama kalnā un 30 dienu klusēšanas retrītā ordeņa Kvan Um Dzen klosterī (Dienvidkorejā) pie slavenā Dzen meistara Sung Sana. Skolotājs Mihails Mošenkovs savas 25 gadu prakses laikā piedalījies daudzos budistu, dzen un sūfisma dažāda līmeņa un stila retrītos. Viņam ir liels skaits garīgo iesvētību un iniciāciju. Kā arī liela personīgā ilggadīgā prakse Klusēšanas retrītu vadīšanā. Vada katru gadu dažādu līmeņu Reiki festivālus.
 • Iebraukšana 31.maijā līdz pl.10.00 ,noslēgums 2.jūnijā,pl. 16.00.
 • Iespējama numuru rezervācija pa telefonu 20006245. Vietu skaits ierobežots! Ja Jūs vēlaties, ir iespēja dzīvot brīnišķīgā blakus viesnīcā.
 • Dalības maksa kopā ar mācībām un dzīvošanu tikai 75 €. Uzmanību ! Ja Jūs nevarat piedalīties visās festivāla dienās, tad ir iespējams izvēlēties saīsināto kursu.
 • 20 € avanss. Apmaksājiet avansu ar pārskaitījumu  biedrībai  „Gaismas skola” līdz 15. aprīlī.

   Rekvizīti:   

Biedrība «Gaismas skola»

Rīga, Brīvības 98-1
Reģ. № 40008068336
Swedbank A/S
LV05HABA0551012188171

 • Ja nopietni esat izlēmuši piedalīties, paziņojiet mums par to. Iepriekšējs pieraksts un atbildes uz Jūsu jautājumiem pa telefonu (+371) 20006245.
 • Reiki Festivāls norisināsies Apšuciemā Kā to atrast? Iebraucot ciematā, Jūs labajā pusē ieraudzīsiet veikalu, pēc tam autobusa pieturu, pēc tās uzreiz pie norādes "Villa Anna" pagriežaties pa labi! Mēs Jūs gaidam!

Dalībnieku atsauksmes

Reiki Festivāls
03.06.2018

L. Ļoti jaukas, brīnišķīgas dienas. Man patika prakses, kuras Mihails iemācīja, sevišķi mugurkaulam. Jūtos atpūtīsies, uzkrājusi spēkus, enerģiju, jutos vesela un piepildīta ar Reiki enerģiju un pozitīvām emocijām, kas pietiks ilgam laikam. Paldies, Angelīna un Mihail par jūsu darbu!
A. Paldies par skaistajām Apšuciema dienām – Reiki Festivāla dienām. Paldies, par sirds siltumu un gādību Jums mani mīļu – Angelīna un Mihail. Aizbraucu, no festivāla sajutos vesela gan fiziski, gan garīgi. Šo sajūtu saglabāšu cik varēšu. Un ceru, ka varēšu. Paldies Mihailam par „apļa Mavasi” seansu. Esmu „uzlādēta”, ka batareja.
R. Esmu sajutis:
Enerģijas plūsmas dziedāšanas laikā. Līdz šim man šādas pieredzes nebija.
Uzlabojās sporta laikā traumētā pēda, pat varu paskriet.
Pirms festivāla iepriekšējās brīvdienās saslimu un ārstējos ar badošanos (dzeru tikai ūdeni) un Reiki. Pēc 5 dienu badošanās 6 dienā (festivāla 1 diena) sākot ēst tikai nedaudz augļu. Visas 3 dienas es nejutu palielinātu apetīti un iztiku ar dažiem nelieliem augļiem un sauju riekstu. Parasti es ēdu daudz. No ieteikumu – gribēju kādu konkrētu ieteikumu nodarbei brīvajā laikā, kas bija 2 dienā lielais pusdienas pārtraukums bija grūti koncentrēties meditācijai. Nedaudz dabūju atpūsties, lai varētu tālāk produktīvi strādāt.
A. Festivālā fiziski un garīgi atpūtos, biju kopā ar skolotajiem un draugiem, ieguvu jaunas zināšanas, apguvu jauns dziedināts process, baudīju dabu krāšņumu un burvību, vēja glāstus, saulītes siltumu un jūriņas pieskrienies. Biju kopā pati ar sevi, ieklausījās savā iekšējā pasaulē, strādāju un mīļoju sevi. Festivālā dziedinošā atmosfēra bija brīnumaina. Sapratu, ka „satraukums” vēl dzīvo manī, bet es esmu gatava no viņas atvadīties. Meklēju sevī – iekšējo mieru. Atradu un mācīšos saglabāt. Esmu priecīga par katru dienu kā Dieva dāvanu. Skolotājs mums palīdzēja atvērt savas sirsniņas laimīga dzīve, atbalstīja un mīļojamās, sargāja mūs. Man daudz ar sevi jāstrādā –  jādzīvo ar atvērtām actiņām, jāmācās pašas sev aizstāvēt, jābūt drošai. No sirds esmu pateicīgs mīļojums skolotājiem par šo Dievišķīgo dāvanu. Esmu bezgalīgs laimīga!
I. Man festivāls ir izdevies! Lieliski cilvēki, vieta un laiks. Reiki Skolotāji sirsnīgi dalījās pozitīvismā, enerģijas un zināšanās. Jūtos patīkami atpūtusies, kā pēc lieliska atvaļinājuma. Paldies!
S. Priecājos, ka esmu festivālā. Atbraucu, lai smeltos spēku, peldētos Reiki enerģijā. Esmu mierīga, nosvērta, bet ... tomēr izlīda kādas lietas, ar kuram jāpastrādā. Saņēmu no Mihaila padomu. Jaunas idejas, paņēmieni, veco lietu atkārtojumiem. Patika darbs, atveseļošanās ar traumu. Divatā jūrā! Atbalsts kosmosa mīlestība. Ļoti lika aizdomāties sarunu par neobjektīvo galvu un objektīvu sirdi! Mācos meklēt resursus sevī.
D. Angelīna un Mihails, mīļie Skolotāji! Liels paldies par brīnišķīgo dzimšanas dienas dāvanu – iespēju veselas 3.dienas Reiki enerģijās, atpūsties un uzkrāt spēkus turpmākajiem darbiem! Man ļoti svarīgi bija atkārtot 1. līmeņa Reiki prakses, lai nostiprinātu pašus pamatus! Esmu ļoti pateicīga, ka varēju šeit pastrādāt ar pašlaik aktuālo situāciju, saņemt skolotāja atbalstu un spēku šo situāciju droši risināt! Atpūta pie jūras šeit Apšuciemā vienmēr ir lieliska. Šogad pirmo reizi peldējos siltā jūrā! Vislabāk patika prakse, kad bija iespēja pie jūras stāvēt un saņemt sūtīto Reiki enerģiju. Tāpat arī zālē sēdēt apļa centrā un saņemt Reiki simbolu dziesmu! Paldies!
J. Cien. Skolotāji, liels paldies par brīnišķīgo Reiki festivālu! Visas nodarbības un Reiki prakses ļoti patika. It sevišķi mani dziļi aizkustināja „Garīgās sirds” atvēršanas prakse, kuras laikā sajutu saikni ar savu dzimtu, vecākiem, vēcvēcakiem. Prakses gala rezultātā sirds atvērās beznosacījumu mīlestībai pret sevi, tuvākajiem, festivāla dalībniekiem, skats uz apkārtējo pasauli kļuva gaišāks un saprotošāks.

Е. На фестиваль Рэйки ехала с намерением подзарядиться энергией Света, побыть в компании единомышленников, найти для себя ответы на волнующие вопросы. Очень повезло с погодой, порадовавшей нас теплом, солнцем и  ласковым морем. Обстановка и настроение на фестивале были очень дружественными. Ощущение возврата после длительной разлуки в любимую семью. Все, зачем я ехала на Фестиваль, я получила. И надеюсь, что смогла поделиться с другими своей позитивной энергией. Благодарю Михаила и Ангелину за большое дело жизни, которым они занимаются, вовлекая постоянно нас в Потоки Света и делясь своими знаниями и безусловной Любовью.
А. Три счастливых дня,
Было у меня,
Было у меня с тобой Рэйки. ☺
Сегодня я другая – сильная, красивая, уверенная в себе, любящая, любимая. Спасибо мне Михаилу, Ангелине, всему пространству, всем кто был со мной. Я в энергии Рэйки, Рэйки во мне.
Т. На фестивале была первый раз. Во время практик удалось погрузиться в свое подсознание очень глубоко, многие вещи проработать из детства. Прочувствовала сильный поток энергии: любви, добра, свободы. Когда в этом состоянии (в состоянии Рэйки, после практик в зале) я выходила на улицу, то отчетливо чувствовала и ощущала энергию земли, воздуха, моря, солнца … мое биоэнергетическое тело соединялось как одно целое с природой. Во время пения мантр, было видны все символы Рэйки, которые окутывали меня со всех сторон, а в завершении пения, даже тишина имела плотность. Благодарю Вас Учителя, что Вы у меня есть, и за возможность познать открытость сердца, принятие безусловной Любви, познания себя и за духовный рост моей души.
Г. Приехала на Фестиваль Рэйки в надежде расслабиться, успокоиться, научиться по-новому решать жизненные проблемы, принимать правильные решения в семейных спорах. Сразу окунулась в атмосферу тепла, любви и доброжелательности. Прогуливаясь по морю размышляла о своей жизни, и находила, делая медитации, необычные решения вопросов, ответы на которые не находила до сих пор. Почти полностью отключилась от своих бытовых проблем. Спасибо Учителю Михаилу за интересные практики и настройки на благостное настроение. Поняла многое через медитации вечером перед сном. Знаю, что работать над собой еще предстоит не мало, но многое прояснилось, благодаря всем мудрым советам Учителя. Понравились утренние гимнастики на море, дающие заряд энергии на весь день. И поняла, что надо поддерживать свой внутренний баланс, делать Рэйки себе и заботиться о других. Не забывать о пяти принципах Рэйки и работать над ними. А, главное, я поняла, что надо принимать себя такой, какая я есть, видя свои недостатки, исправляешь их, меняя, таким образом, свою жизнь к лучшему. На Фестивале научилась делать много практик, позволяющих прислушаться к себе, своему сердцу, быть сильной и стараться менять то, что не нравится и мешает жить счастливо и полноценно. Сделала вывод, что нельзя рассказывать о своих проблемах тем, кому это не надо и делиться надо только с тем, кто действительно способен помочь и дать полезный совет. Спасибо Учителю, что помог ответить на давно мучающий меня вопрос. Постараюсь изменить свое отношение к нашей семейной проблеме. Во время общих медитаций чувствовала тепло окружающей атмосферы, энергию участников Фестиваля и Учителя. Буду стараться применять все полученные знания и умения на практике, работать над собой и своими недостатками. Благодарю всех участников Фестиваля и своих дорогих Учителей Михаила и Ангелину! Спасибо, что Вы были, есть и надеюсь, будете для меня поддержкой на всю дальнейшую жизнь.


 

7.paaudzes japāņu tradīcijas Reiki skolotājs
Mihails Mošenkovs 

 

Skatieties datumu sarakstā

 

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs