Rudens Reiki festivāls 2019

Posted in Ritrīti un festivāli

 

30.,31., augustā, 1. septembrī  

  Reiki Gaismas Skola ielūdz! Reiki festivāls ātri,jautri un galvenais efektīvi dos Jums iespēju atjaunot savas enerģētiskās iespējas, ievērojami uzlabos jūsu stāvokli  garīgā, emocionālā un fiziskā līmenī. Jums būs unikāla iespēja trijās dienās iegremdēties Reiki enerģijā,tik dziļi, cik paši to vēlēsieties. Mūsu Reiki Gaismas Skolas Reiki Festivāls - tā ir labākā vieta, kur izpeldēties šajā unikālajā dzīvības enerģijā, atjaunot savu potenciālu un savu veselību! Tā ir arī  vienkārši brīnišķīga atpūta! Skolotājs Mihails Mošenkovs, no visas sirds, uzdāvinās Jums un Jūsu dzīvei savu 25 gadu Reiki pieredzi. Vai Jums ir Reiki apmācība? Mācības un atpūta jūras krastā! Un daudz, daudz absolūti jaunas un zināmas Reiki prakses! Mēs Jūs gaidām! 

 

Reiki Festivāls...

  • Festivāla programmā ietilpst - efektīvākās japāņu tradīcijas Reiki prakses, Reiki Skolotāja Mihaila Mošenkova autormetodes, meditācijas, dziedinošas enerģētiskās prakses jūras krastā.
  • Praksi vada Mihails Mošenkovs, kurš kā Reiki Skolotājs bijis 40 dienu vienatnes retrīta ceļojumā Japānā, svētajā Kurama kalnā un 30 dienu klusēšanas retrītā ordeņa Kvan Um Dzen klosterī (Dienvidkorejā) pie slavenā Dzen meistara Sung Sana. Skolotājs Mihails Mošenkovs savas 25 gadu prakses laikā piedalījies daudzos budistu, dzen un sūfisma dažāda līmeņa un stila retrītos. Viņam ir liels skaits garīgo iesvētību un iniciāciju. Kā arī liela personīgā ilggadīgā prakse Klusēšanas retrītu vadīšanā. Vada katru gadu dažādu līmeņu Reiki festivālus.
  • Katra dalībnieka komfortam un ērtībām ir radīti visi iespējamie apstākļi. Dzīvošana daudzvietīgā istabiņā (ir iespēja patstāvīgi rezervēt dzīvošanu divās viesnīcās ar visām ērtībām. Šis lēmums nemaina dalības maksu festivālā). Nepieciešams paņemt līdzi gultas veļu un dušas dvieli. Kvalitatīva mājas ēdināšana pēc pasūtījuma uz vietas vai arī blakus esošajās viesnīcās.
  • Iebraukšana 30.augustā līdz pl.10.00 ,noslēgums 1.septembrī,pl.16.00.
  • Iespējama numuru rezervācija pa telefonu 20006245. Vietu skaits ierobežots! Ja Jūs vēlaties, ir iespēja dzīvot brīnišķīgā blakus viesnīcā.
  • Dalības maksa kopā ar mācībām un dzīvošanu tikai 75 €. Uzmanību! Ja Jūs nevarat piedalīties visās festivāla dienās, tad ir iespējams izvēlēties saīsināto kursu.
  • 20 € avanss. Apmaksājiet avansu ar pārskaitījumu biedrībai „Gaismas skola” līdz 15. augustā.

Rekvizīti: Biedrība «Gaismas skola»

Rīga, Brīvības 98-1
Reģ. № 40008068336
Swedbank A/S
LV05HABA0551012188171

  • Ja nopietni esat izlēmuši piedalīties, paziņojiet mums par to. Iepriekšējs pieraksts un atbildes uz Jūsu jautājumiem pa telefonu (+371) 20006245.
  • Reiki Festivāls norisināsies Apšuciemā Kā to atrast? Iebraucot ciematā, Jūs labajā pusē ieraudzīsiet veikalu, pēc tam autobusa pieturu, pēc tās uzreiz pie norādes "Villa Anna" pagriežaties pa labi! Mēs Jūs gaidam!

 

7.paaudzes japāņu tradīcijas Reiki skolotājs
Mihails Mošenkovs 

 

Skatieties datumu sarakstā

 

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs