Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa seminārs

Posted in Reiki apmācība

 

Reiki seminārs iesācējiem
 

  Ikvienā no mums snauž dziednieka talants! Pamodini to japāņu  tradīcijas Reiki seminārā! Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki metodei. Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes. Reiki prakses apmācība sniegs Jums tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju. Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz paša spēkiem sasniegt harmoniju un laimi. Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! Jūs ielūdz Reiki Gaismas Skola! Atklājiet sevī dabisko dziednieku!

Pat ja Jūs apzināti nespējat iet šajā virzienā, tad ļaujiet vismaz, lai plūdums jūs nes pa straumi. Pie tam, atvērtība ir pamatnoteikums, lai gūtu iespējami labākus rezultātus. Lai pielietotu Reiki, nav obligāti tam jānotic - tāpat kā nav jānotic kāda augļa garšai, lai varētu to iebaudīt. Tomēr, lai iepazītu tā garšu, jums tas vismaz būtu jāpamēģina.

Pirmajā Reiki līmenī...

 • Pirmajā līmenī jūs mācāties strādāt ar Dzīves, Garīgo Reiki Visuma enerģiju, dziedēt sevi un citus ar savām rokām un jauno Prāta un Apziņas harmonisko stāvokli. Reiki ļaus jums sajust milzīgo Mīlestības spēku, kurš neizsīkstošā plūsmā plūdīs caur jums, piesātinot jūsu Ķermeņa un Dvēseles telpu ar savu Spēku un Mieru. Reiki enerģija nomierinās un harmonizēs enerģijas potenciālu jūsu ķermenī.
 • Lai iemācītos izmantot Reiki enerģiju visu dzīvo radību Labā, nav nepieciešama iepriekšēja enerģētiskā pieredze, vai kādas jūsu enerģētikas īpašības. Jebkurš cilvēks, ar jebkādu enerģētiskā stāvokļa līmeni, pēc pirmā līmeņa Reiki semināra apmeklēšanas, var kļūt par īstu dziednieku.
 • Protams, jums nāksies papūlēties, izmantojot jaunās zināšanas, kuras, jūs mīlošie, Reiki skolotāji iemācīs jums seminārā. Regulāri veicot meditāciju un dziedniecības prakses, jūs dabiskā, vienkāršā un pieejamā katram cilvēkam veidā, dziedējat prātu un ķermeni, apziņas emocionālo stāvokli.
 • Izdziedēšanas māksla ar rokām - tas ir Reiki. Jūs būsiet pārsteigti, ka jau tulīt pēc Reiki semināra, atgriezīsities mājās ar dziednieka talantu un pilns ar spēka un brīnišķīgas dzīvības enerģijas, kas jau no šīs dienas tecēs no Jūsu rokām.

 • Tiek atklāta cilvēkam no Dabas dota spēja pašizdziedināties un palīdzēt citiem, neierobežoti iegūstot un nododot visam dzīvajam papildus enerģiju, kura nes sevī dzīvību un veselību. Tas būs tik vienkārši un viegli kā elpot! Jau uzreiz pēc semināra Jūs dabiskā un vienkāršā veidā varēsiet palīdzēt sev un citiem  bez ārsta vai tablešu palīdzības.

 • Garīgā Visuma enerģija sāk viegli plūst caur jūsu rokām pie visa, kam mūsu pasaulē tā nepieciešama. Mūsu nemierīgajā laikā katram cilvēkam ir nepieciešama Mīlestība, Miers un Atbalsts. Reiki sniedz jums iespēju atrasties šajos stāvokļos, neatkarīgi no citiem cilvēkiem un dzīves situācijām.
 • Svarīgākais cilvēks pirmajā Reiki līmenī - tas esat jūs, jūsu ķermenis un jūsu garīgā apziņa, kuri nekavējoties mainīs savu stāvokli uz augstāku vibrāciju līmeni. Jūs varēsiet palīdzēt citiem cilvēkiem pat tādās situācijās, kurās agrāk uzskatījāt sevi par bezspēcīgu. Atklājiet sevī Dziednieka Spējas, kuras pamatus jūsos ielicis Radītājs! Atveriet savu Sirdi Mīlestībai, bet ķermeni Veselībai! Tieši Jūs veidojiet savu Dzīvi, katru dienu, lai Reiki kļūst jums par īstu palīgu un draugu.

Kas ir Reiki?

 • Vārds Reiki tulkojumā no japāņu valodas ir apzīmējums universālajai dzīvības enerģijai. Ilgajā cilvēces vēsturē pastāvējuši daudzi paņēmieni kā dziedināt, kas arī bija balstīti uz to kā atklāt un virzīt universālo dzīvības enerģiju, kura bijusi rašanās pamatā un uztur visu dzīvo mūsu Visumā. Tādas zināšanas pazīstamas Indijā, dažādās formās vēl tās sastopamas Japānā, Ķīnā, Ēģiptē, Grieķijā un citās valstīs. Tādejādi daudzas tautas, kultūras un reliģijas bija pazīstamas ar dzīvinošo dzīvības enerģiju, spēku, kas caurstrāvo visu dzīvo, kaut gan pamatnoteikumi, kā šo enerģiju pielietot, bieži vien bija visnotaļ atšķirīgi. Kas īsti ir dzīvības enerģija? Tā ir grandioza dzīvības aktivitāte, Dzīves dievišķā vibrācija, kas caurstrāvo visu Visumu.
 • Reiki – tā ir dabiskās dziedināšanas metode, kas palīdz ar pašu spēkiem sasniegt harmoniju un laimi. Citiem vārdiem - Reiki ir iespēja fiziski izdziedēt sevi un savus tuvākos, atbrīvoties no bailēm, stresa, negatīvām domām, kaitīgiem ieradumiem, atbrīvoties no dzīves problēmām un atrisināt sarežģītas situācijas. Un galvenais - tā ir laba iespēja uzlabot savu dzīvi.
 • Reiki – tā ir atkal atklāta un atdzimusi sena dziedniecības māksla, kurā dziedināšana notiek ar roku uzlikšanu. Šās mākas saknes stiepjas dziļā senatnē. Uzliekot rokas dziedināja arī Jēzus Kristus savā zemes dzīves periodā, Buda un citi agrāko laikmetu Svētie. Daudz izdziedināšanas piemēru izmantojot Reiki pastāv arī mūsu dienās. Mūs aptverošais Visums ir piepildīts ar šo bezgalīgo izdziedinošo enerģiju. Šī enerģija spēcīgā, koncentrētā straumē plūst caur tā rokām, kas vada Reiki, un vajadzības gadījumā tā tiek cauri arī dažādiem materiāliem: bindēm, apģērbam, ģipša pārklājumam utt. Sūtītās enerģijas spēks ir orientēts konkrētā saņēmēja vajadzībai pēc šās enerģijas.
 • Reiki nav pretrunā ar tradicionālo medicīnu, tieši otrādi, Reiki atbalsta un papildina visdažādākos terapijas veidus, dziedniecisko masāžu u.c.
 • Reiki darbojas kā vesela un vienota metode un kompleksi iedarbojas kā ķermeniskajā, tā garīgajā un dvēseles līmenī. Pie tam, caurstrāvojot cilvēku, tā veicina pašizdziedēšanos, novērš blokādes, attīra no kaitīgajām vielām, atjauno harmoniju un veicina garīgo izaugsmi.
 • Reiki aptver visas eksistences formas un tiecas atjaunot būtnē tās vienotību, veselumu, visos tās aspektos, kā arī atgūt līdzsvaru. Tādejādi, Reiki ir dziedniecības metode visplašākajā šā jēdziena izpratnē.
 • Pašlaik zināmā Reiki dziedniecības metode ir atnākusi pie mums no Japānās un sistēmas radītājs ir Mikao Usui.
 • Reiki nav ne mazākās saistības ar okultismu, hipnozi vai ar jebkādu citu psihiskās iedarbes tehniku, tā nav nekādā formā saistīta ar spiritismu, garu vai dēmonu izsaukšanu. Reiki ir tīrs kosmiskās universālās enerģijas pielietojums neitrālā, bet koncentrētā formā.
 • Dažās pasaules valstīs Reiki tiek izmantots mūsdienīgajos medicīnas centros kā alternatīvās medicīnas metode un to apmaksā medicīnas apdrošināšana.
 • Reiki ir ĪPAŠA konkrēta dzīvības vibrācija Ki, šai vibrācijai ir vēl daudz citu variāciju (Ki, Chi, Prana etc.). Tomēr Reiki – tā ir Visuma Garīgās enerģijas vibrācija. Tieši tāpēc cilvēki Reiki enerģiju allaž ir izjutuši kā Miera un Mīlestības enerģiju, kas piepilda cilvēka ķermeni un Dvēseli.

Dzīvības enerģija...

 • Kad dzīvības enerģija pareizi piepilda visas cilvēka iekšējā «Es» sfēras, viņš ir entuziasma un laimes, cerību un plānu pilns. Viņš veiksmīgi pārvar visas grūtības un ir gatavs pieņemt likteņa izaicinājumus. Viņš drosmīgi sagaida visādas problēmas, tāpēc ka ir pārliecināts, ka viņam pietiks spēka tikt ar tām galā. Nav iespējams uzveikt cilvēku, kas ir dzīvības enerģijas pilns.
 • Veselība, spēks, dzīvotspēja un izturība tiek tieši mērota saistībā ar cilvēka dzīvības enerģiju. Tā gādā to spēku rezervi, kas veido mūsu dzīvi – veiksmes pilnu un apbrīnojamu. Sievietes pievilcība, tas, cik viņa ir apburoša un viņas dzīvīgums, kā arī prāts un vīrieša mērķtiecīgums ir tiešā saistībā ar viņu dzīvības spēku.
 • Dzīvības spēks un fiziskā veselība ir iekšēji saistīti. Cilvēka ķermenis – tās ir sava veida bioloģiskā mašīna. Un dzīvības enerģija – to darbinošais spēks. Tomēr šās enerģijas ieguve, savukārt, atkarīga no cilvēka organisma funkcionālo sistēmu pareizas darbības. No plaušām un sirds asinis caur visaptverošu cirkulējošo sistēmu iekļūst katrā ķermeņa šūnā un piepilda tās ar attiecīgā veida dzīvības enerģiju. Ja kāds no orgāniem slikti strādā, asinis nesaturēs tos elementus, kas nepieciešami pilnvērtīgai dzīvības enerģijas iegūšanai. Jūsu kuņģim ir labi jāpārstrādā barība, jo gremošanas process – tas nav tikai ķīmisku reakciju kopums, bet arī enerģētisks un nodrošina transformāciju dažādām dzīvības spēka formām. Vairogdziedzerim, aknām un visiem asinsrades orgāniem jāstrādā saskaņoti, harmoniski. Ja jūs katru rītu pamostoties sajūtat nogurumu un apātiju, ja izjūtat, kā velkas gadi, ja nākotne jums liekas bezcerīga un jūs jūtaties nelaimīgi – tātad kaut kas neharmonisks notiek jūsu enerģētiskajā sistēmā. Tai nepieciešama palīdzība. Un šo palīdzību ir iespējams saņemt. Cilvēka enerģētiskā sistēma, kas saistījusies ar Visuma enerģiju plūsmām, kas pildīta ar universālo dzīvības enerģiju, cilvēku atmodina, dara viņa paša spēkus aizvien varenākus.

Kā īsti notiek Reiki dziedināšanas seanss?

 • Kā īsti notiek dziedināšanas seanss, izmantojot Reiki metodi? Dziedinošā seansa laikā dziednieka rokas mierīgi guļ uz pacienta ķermeņa. Drīz vien cilvēks sāk sajust kaut ko līdzīgu plūsmai, siltumu, kas reizēm atsevišķos ķermeņa punktos var pastiprināties; dažos gadījumos var sajust arī vēsumu vai aukstumu. Gan vienu gan otru, pacients bieži vien sajūt tikpat izteikti kā dziednieks. Reizēm pacienta apziņā var atgriezties neseni pārdzīvojumi. Atbrīvojas emocijas, līst asaras, var skanēt arī atbrīvoti smiekli. Iespējami arī spilgtu tēlu redzējumi, kuri dažos gadījumos var būt raksturojami kā preģojoši. Dziednieciska kursa laikā atslābst enerģētiskās blokādes, kas līdz šim kavējušas cilvēka attīstību. Kaut arī Reiki dziednieciskā kontakta gadījumā tiek izmantots cilvēka materiālais ķermenis, Reiki iedarbe neaprobežojas tikai ar fizisko līmeni. Tā sasniedz un iedarbojas visos cilvēka ķermeniskās un garīgās vienotības līmeņos. Ķermeniskās sāpes vai vājums vienmēr ir fiziska izpausme nepietiekamai harmonijai, kā zīme tam, ka esam zaudējuši iekšējo vienotību ar dzīvi. Tas, ko mēs pazīstam kā slimību, ir tikai pēdējā izpausmes stadija ļoti dziļi apslēptai iekšējai pretrunai.
 • Reiki pietuvina mūs sākotnējai harmonijai, kas kopš dzimšanas dabiski piemīt katram cilvēkam. Reiki enerģija, kas iekļūst ikkatrā ķermeņa šūnā, zina, lai cik tas nešķistu savādi, patiešām zina, kāda ir šūnas veselība, un arī kādā veidā to var izdziedēt. Šajā ziņā Reiki tiešām palīdz cilvēkam gūt izdziedināšanu tā veselumā, pilnībā, šā vārda visplašākajā nozīmē.
 • Universālajai dzīvības enerģijai piemīt pašai sava loģika, kur un kādā līmenī tā ir nepieciešama. Tādēļ, lai izdziedētu ar Reiki palīdzību, ne vienmēr nepieciešams uzstādīt diagnozi, un tas pasargā mūs no daudzām kļūdām. Pēc izdziedēšanas pacientam uzlabojas garastāvoklis, darbaspējas, kas, acīmredzot, ir gana būtiski kompleksā dziedināšanas procesā. Gadās, ka kāds slimības simptoms izzūd pavisam negaidīti, pat tad, kad mēs tam neticam un nemaz uz to neceram. Piemēram, uz dziedināšanu ieradās pacients ar sūdzībām par stiprām sāpēm ceļgala locītavā. Šīs sāpes bija viņu mocījušas daudzus gadus un no tām viņu nespēja izārstēt neviens ārsts. Iepazinies ar simptomiem, Reiki dziednieks paskaidroja, ka 100% izdziedēšanas rezultātu negarantē, tomēr pēc dažiem seansiem sāpes izzuda. Jāpiebilst, ka Reiki nekad nespēj kaitēt, jo tā tiek sniegta tikai tādos apjomos, kas ir nepieciešami tieši konkrētajam pacientam.

Kādi ir ieguvumi apgūstot Reiki...

 • Reiki ne tikai izdziedē fizisko ķermeni. Šī enerģija iedarbojas tieši, uz slimības cēloni, vienlaikus novēršot negatīvās sekas, kuras izraisījusi saslimšana.
 • Reiki var sekmīgi savienot ar citām dziedniecības metodēm vai arī ārstēšanu ar tradicionālajiem paņēmieniem.
 • Reiki nav pretrunā mūsdienu ticībām, un ikviens cilvēks var brīvi turēties pie savas reliģiskās pārliecības.
 • Reiki nav tikai metode, ar kuras palīdzību dziedēt fizisko ķermeni, bet gan īpaša sistēma, kas stimulē cilvēka garīgo atdzimšanu.
 • Reiki veicina cilvēka dabisku atbrīvošanos no kaitīgiem ieradumiem, tādiem kā tabaka, alkohols, narkotikas, smags raksturs.
 • Reiki enerģija iedarbojas uz cilvēka emocijām, piepilda dvēseli ar mīlestību un līdzcietību pret tuvāko. Pielietojot Reiki, cilvēks pakāpeniski atbrīvojas no tādām negatīvām emocijām kā dusmas un aizkaitinājums, un dvēselē rodas dabiska un veselīga miera sajūta.
 • Reiki ir saprātīga enerģija, kas koncentrējas uz vietām, kurās ir lielākais disbalanss, atbrīvojot šo vietu no slimās enerģijas uzkrājumiem.
 • Reiki ir lielisks līdzeklis lai izdziedētu ķermeni vai radītu dzīvē veiksmīgākus nosacījumus.
 • Reiki dziedinošo metodi var pielietot gan lai palīdzētu dzīvniekiem, augiem, bērniem, gan vispār visām dzīvajām radībām, tāpēc, ka visam šajā pasaulē nepieciešama dzīvības enerģija.
 • Reiki noņem negatīvo sasprindzinājumu, palīdz atbrīvoties no bailēm un neitralizē negatīvu emociju iedarbību, tostarp arī to, kas nāk no citiem ļaudīm.
 • Reiki – visaugstākā dievišķās, garīgās, dziedinošās enerģijas forma. Tajā nav nekā, kas varētu kaitēt cilvēkam, par to ikviens var pārliecināties pats uzreiz pēc pirmās saskares ar šo apbrīnojamo enerģiju.
 • Lai Reiki sistēma strādātu un palīdzētu pārvarēt grūtības, tai nav obligāti jātic. Reiki nav reliģija, tā darbojas neatkarīgi no tā, vai jūs ticat tai vai nē. Pat ja jūs esat skeptiski vai neticīgi noskaņoti pret Reiki, jūs vienalga varat rēķināties ar pozitīvu rezultātu.
 • Pēc Reiki apmācības un iniciācijas, Reiki enerģija jums ir pieejama 24 stundas diennaktī. Tā nekur nepazūd un vienmēr ir jūsu rokās. Jūsu labākais ārsts tagad – jūsu pašu rokas!
 • Pat ja jūs pret dziedināšanu ar Reiki palīdzību izturaties skeptiski, Reiki tik un tā sniegs savu pozitīvo iedarbi. Tomēr, ja jūs būsiet atvērti un bez aizspriedumiem, tad Reiki iedarbība izpaudīsies daudz pilnīgāk. Ikkatrs, noskaņojoties pozitīvi, var vairāk palīdzēt pats sev un pastiprināt Reiki dziedinošo efektu.
 • Noslēgumā vajadzētu pieminēt, ka Reiki enerģija būs funkcionāla un palīdzēs arī bez ticības tās spēkam un iespējām. Tāpēc, ja jūs esat nolēmuši dziedēt sevi ar Reiki palīdzību, un tomēr līdz galam neesat pārliecināti par šās metodes efektivitāti, ieņemiet, pēc iespējas, vismaz neitrālu pozīciju. Izrādiet vienkāršu zinātkāri un pavērojiet, kas ar jums notiks.

 

Apkopojot iepriekš pausto, īsumā varētu izdalīt šādus Reiki iedarbības rezultātus:

 • Veicina dabisko spēju pašizdziedināties;
 • Atdzīvina garu un ķermeni;
 • Atjauno dvēselisko harmoniju un uzlabo garīgo pašsajūtu;
 • Iedarbojas visos līmeņos: ķermeniskajā, gara, dvēseles un emocionālajā;
 • Izlīdzina un līdzsvaro, atjauno enerģētisko balansu;
 • Atbrīvo no noslēgtības un veicina pilnīgu atslābināšanos;
 • Attīra no toksīniem;
 • Piemērojas pacienta dabiskajām vajadzībām.

 

Semināru vada japāņu tradīcijas Reiki skolotāji:
Angelina (13 gadu apmācības pieredze) un Mihails (23 gadu apmācības pieredze) Mošenkovi

 • Vairāk informācijas par saviem Reiki skolotājiem meklējiet sadaļā "Kontakti"
 • Par semināru organizāciju jūsu pilsētā interesējieties, zvanot pa tālruņa numuru (+371) 20006245
 • Pirmā diena – pamata apmācība, otrā diena – praktiskās nodarbības.
 • Ja Jums jau ir Reiki apmācība, ko esat ieguvis mūsu skolā, tad Jūs bez maksas varat nākt un noklausīties semināru.
 • Maksa - 70 €, nestr. pensionāriem un invalīdiem – 40 €.  
 • Visi seminārā savāktie līdzekļi tiek izlietoti mūsu centra telpu uzturēšanā

 

Uzziniet tuvāko semināra datumu

 

Zvaniet un obligāti pierakstieties uz semināriem un uzdodiet jautājumus pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs