Reiki aplis

Posted in Mēs Jums

 

«Reiki draugu aplis»

 

   Kas ir «Reiki aplis»? Usui Reiki (Usui Reiki Rioho) dabīgās dziedināšanas sistēmā pastāv tradīcija, kad Reiki skolotāji tiekas ar saviem skolniekiem un citiem cilvēkiem, kuriem interesē Reiki, citas izdziedināšanās tehnikas un būtiskākie mūsu dzīves jautājumi. Mūsu skolas «Reiki aplī» mēs mācamies parastas dzīves patiesības: mīlestību, labestību, sirdsmieru, žēlsirdību, līdzcietību, kā arī mācamies palīdzēt sev dažādās dzīves situācijās. Mēs pieskaramies vienkāršajai un brīnumainajai Visuma Universālajai dzīvības enerģijas pasaulei, mācamies ievērot tās starojumu ap mums, mācamies to izmantot veselības un pašas dievišķi skaistas dzīves labā.

 

Reiki Aplis...

  • Mēs iepazīstamies, – veltam viens otram laipnus, labus atbalsta vārdus un sapratni. Mēs mācamies dzīvot saskaņā ar savu būtību. Mēs mācamies dzīvot saskaņā ar apkārtējiem cilvēkiem. Mācamies saprast un ievērot dzīves likumus vienkārši un pareizi.
  • Katrā aplī mēs atkal un atkal pārliecināmies, ka mēs visi esam līdzīgi un vēlamies vienu un to pašu šajā dzīvē – mīlestību un līdzcietību. Mēs visi esam vienādi – krievi, latvieši, lietuvieši, ebreji – mēs visi esam cilvēki uz planētas Zeme.
  • Aplis apvieno visus, kas nāk šurp, vienotā, labestīgā stāvoklī, kas ir normāls un dabīgs cilvēka stāvoklis. Pietiek naida, karu un ienaidnieku meklējumu. Ir laiks apstāties un saprast mūsu piedzimšanas jēgu uz šīs planētas Zeme.
  • Aplis māca dalīties, ne tikai ņemt un pieprasīt. Apļa uzdevums – palīdzēt cilvēkam tikt galā ar dzīves stresiem, palīdzēt ķermeņa un gara dziedināšanā, parādīt, ka eksistē cita, garīga vienkāršu cilvēku pasaule.
  • Mēs atgriežamies pie pamatiem un patiesības, kuru katrs no mums zina, un šī patiesība ir bezgalīgi skaistā Dievišķā dzīves Mīlestība.

 

Kas drīkst nākt uz «Reiki apļiem»? Var nākt visi, kas vēlās – ierobežojumu nav

Cik maksā piedalīšanās «Reiki aplī»? Ziedojums.

Lūdzam ierasties laicīgi!

 

Uzziniet tuvāko datumu

 

 Uzziņas pa telefonu (+371) 20006245
Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs