Transformācijas Spēle grupai

Posted in Mūsu viesi

Transformācijas Spēle tika radīta Skotijā Findhornas garīgajā kopienā jau pirms vairāk nekā 40 gadiem. Spēles versijas ir vairākas –  ar šo instrumentu var strādāt individuāli, nelielās grupās apmācīta fasilitatora vadībā. Reizi gadā pasaulē notiek Planetārā Spēle, kurā ar kopīgu nodomu sapulcējas vairāk nekā 100 dalībnieku. Tāda Spēle ilgst veselu nedēļu.

Mēs piedāvājam 8 stundu ilgu  Transformācijas Spēli grupai, kurā var piedalīties ne vairāk kā 25 cilvēki. Tā ir īpaša plaša formāta Transformācijas Spēles versija ar, kas paredzēta kopīgam unikālam apmācības procesam.

Šoreiz Spēles tēma - uzplaukums visos līmeņos. Mēs strādāsim ar uz grīdas izvietotu Ceļu un dalībnieki kopīgi izsekos, kas viņiem nepieciešams to soļu noteikšanai un realizācijai,  kurus viņi gribētu veikt grupai uzdotā Nodoma realizēšanai.

Jums jābūt gataviem dalīties ar notikumiem no privātās dzīves – tas padara Spēli dzīvu. Būs iespējami atšķirīgi savstarpējās sadarbības līmeņi  – jūs strādājot dalīsieties ar visu grupu, pāros un arī veiksiet individuālu iekšējo darbu.

Katrā Spēles gājienā priekšplānā izvirzīsies viens Spēlētājs, kas spēlēs ar visu grupu un fokusēs pieredzi, kurai pārējie dalībnieki dažādos veidos izsekos. Pirms Ceļa sākšanas būs iespēja gūt apgaismību, sastapties ar problēmām un blokiem un pastrādāt ar tiem, gūt brīnuma un transformācijas, kalpošanas pieredzi un dāvināt un  patrenēties savas radošās enerģijas izpaušanā.

Spēli vada
sertificēta Transformācijas Spēles fasilitatore ar 20-gadīgu pieredzi,
sertificēta trenere un oficiālā Innerlinks pārstāve
Tatjana Ščerbakova

Dalības maksa - 100 €

Dalībnieku skaits ir IEROBEŽOTS. Pasteidzieties reģistrēties!

+371 20006245 Angelina


Alternatīvās medicīnas centrs «Reiki Gaismas Skola»
Rīga, Brīvības iela 98, ieeja arkā (3.stāvs)
Mūsu mājaslapa - www.reikilatvia.lv
Interneta apmācība - www.spirit.lv
e-pasts - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs