Apzināto Stāvokļu Tehnika «AST»

 

Apzināto Stāvokļu Tehnika «AST»
«Pasaki savām acīm, kāds tu gribi būt»

 

   Mihaila Mošenkova psihoterapijas autormetode. Metode kardināli maina cilvēka apziņas atskaites punktu, cilvēka pasaules redzējumu un sapratni. Cilvēka intelektuālās garīgās transformācijas metode. Tas ir jauns skatījums uz personīgo psihoterapiju. «...Tas bija kā individuāla atklāsme, kam sekoja neaprakstāma visdziļākā līmeņa sapratne izjūtu smalkajā līmenī. Un atnāca Izpratne...»

Augstāko līmeņu Reiki festivāls

 

Reiki Festivāls 
no 23. līdz 25.martām 2018.gadā

 

  Festivāls augstākajiem Reiki apmācības līmeņiem! Jums būs lieliska iespēja sajust Harmonijas un Mīlestības brīnumaino atmosfēru, kā arī pilnveidot savas zināšanas un saņemt ekskluzīvas jaunas zināšanas pie Reiki skolotāja ar 21 gadu pieredzi un vairāk kā 5000 Reiki skolniekiem. Vai Jums ir 2. vai 3. Līmeņa Reiki apmācība? Jums ir iespēja būt starp līdzīgi domājošajiem un draugiem unikālajā Reiki atmosfērā! Mācības un atpūta jūras krastā! Mēs Jūs gaidām!

Reiki stunda


Soli pa solim mēs ieiesim brīnumainajā Reiki pasaulē . Katrā nodarbībā mēs cītīgi iemācīsimies un apgūsim vienu no japāņu tradīcijas Reiki tehnikām. Atļaujiet man ievest jūs Reiki pasaulē, kur viss ir radīts, lai atbalstītu Tevi un visu pasauli. Brīnies par savām iespējām!Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa seminārs

 

Reiki seminārs iesācējiem
 

  Ik vienā no mums snauž dziednieka talants. Pamodini to Japāņu tradīcijas Reiki seminārā. Palīdzi sev un saviem tuvajiem dzīvot daudz veselīgāk un mierīgak. Jūs ielūdz Reiki Gaismas Skola. Atklājiet sevī dabisko dziednieku! Dabiskums, mājīgums, labestīgums un mīlestība. Visas šīs īpašības piemīt Reiki metodei. Jūsu dziednieciskas rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pa visam vienkāršas metodes. Reiki prakses apmācība sniegs jums tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visa pasaulē pārvalda Reiki terapiju. Reiki ir dabiska atveseļošanas sistēma, kura palīdz paša spēkiem aizsniegties līdz harmonijai un laimei.

Reiki Klīnika

 

Mikao Usui vārdā nosauktā Reiki Klīnika 
pieņem pacientus pēc iepriekšēja pieraksta

«Atver savu Sirdi Mīlestībai un Veselībai!»

 

   Reiki klīnika – tas ir unikāls projekts, kas veiksmīgi realizēts dabiskās dziedināšanas ar roku pieskārieniem programmas attīstības ietvaros, Reiki Gaismas Skolā. Tiem, kuri izbaudījuši profesionālu Reiki seansu, vairs nav jautājums «Kas ir Reiki?». Viņiem ir atbilde. Tā ir vienkārša. Tā ir iekšējā sajūta, ko ir grūti aprakstīt, bet tā ir apsalūti skaidra un saprotama ikvienam. Burtiski dažu minūšu laikā pacienta fiziskais un emocionālais stāvoklis uzlabojas. Sertificēti Reiki klīnikas terapeiti, brīvprātīgie, sniegs unikālu Reiki terapijas seansu tieši jums!

Vēstule draugam. Seansi no attāluma.

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

 Kopš 2002. gada es regulāri veicu seansus no attāluma visiem ļaudīm.  Caur Visuma enerģiju un augstāko Visuma saprātu es sūtu savu enerģiju, mīlestību, līdzjūtību un Visuma garīgo enerģiju Reiki, tā palīdzot izdziedināt Tavu prātu un ķermeni ar Dzīvības enerģiju, kurai pateicoties pastāv cilvēce un visa pasaule. Mans galvenais uzdevums ir seansa laikā apvienot šos spēkus, lai cilvēks saņemtu daudz enerģijas un sāktos atveseļošanās.

 

 

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs