Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa seminārs

 

Reiki seminārs iesācējiem
 

  Ikvienā no mums snauž dziednieka talants! Pamodini to japāņu  tradīcijas Reiki seminārā! Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki metodei. Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes. Reiki prakses apmācība sniegs Jums tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju. Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz paša spēkiem sasniegt harmoniju un laimi. Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! Jūs ielūdz Reiki Gaismas Skola! Atklājiet sevī dabisko dziednieku!

Izvietojumi

 


Precīzas atbildes uz aktuāliem jūsu Dzīves jautājumiem...

 

  Izvietojumi kā populāra un ārkārtīgi efektīva psihoterapijas metode teju vai kā burvju veidā atspoguļo un parāda to kārtību, kāda pastāv jebkurā Jūsu dzīves situācijā. Notiek reāla mijiedarbība ar Visuma enerģētiski informatīvo struktūru. Mūsu seminārā «Izvietojumi» Jūs varat strādāt pie savas individuālās dzīves situācijas, realizējot izvietojumu sev, vai vienkārši būt grupas dalībnieks un paskatīties, kā darbojas sistēmas izvietojumu metode.

Reiki 2.līmeņa seminārs

 

Okuden «Iedziļināšanās»

   Jaunas unikālas iespējas lai izmainītu savu dzīvi. Mentālā, enerģētiskā un distancētā dziedniecība. Darbs ar sliktiem ieradumiem un kaitīgām tieksmēm. Reiki spēka palielināšana un Reiki pielietošanas spektra paplašināšana. Izmanto savas unikālās Apziņas iespējas.

Rei - dzen vingrošana

   Efektīvs atveseļošanas līdzeklis organisma atjaunošanai un pašregulācijai ,kas veicina garīgo atmodināšanu un organisma dabisko potenciālu aktivizēšanu. Vingrošana sevī iekļauj meditatīvas prakses un vienkāršus vingrojumus vērstus uz ķermeņa saspringumu un enerģētisko bloku novēršanu ,balstoties uz apziņas,emociju un ķermeņa nomierināšanu. Šādai vingrošanai ir spēcīgs atveseļojošs efekts. Tā ir piemērota jebkuram vecumam un veselības stāvoklim,ieskaitot invaliditāti un kustību ierobežojumus. Brīnišķīga ,atjaunojoša metode pēc insultiem un infarktiem. Jauniem cilvēkiem - iespēja nostiprināt fizisko un enerģētisko stāvokli.

Apzināto Stāvokļu Tehnika «AST»

 

Apzināto Stāvokļu Tehnika «AST»
«Pasaki savām acīm, kāds tu gribi būt»

 

   Mihaila Mošenkova psihoterapijas autormetode. Metode kardināli maina cilvēka apziņas atskaites punktu, cilvēka pasaules redzējumu un sapratni. Cilvēka intelektuālās garīgās transformācijas metode. Tas ir jauns skatījums uz personīgo psihoterapiju. «...Tas bija kā individuāla atklāsme, kam sekoja neaprakstāma visdziļākā līmeņa sapratne izjūtu smalkajā līmenī. Un atnāca Izpratne...»

Emocionālās Brīvības Tehnika «EFT»

  

   Emocionālās Brīvības Tehnika – tā ir psihosomatiska dziedināšanas metode kā atbrīvoties no fiziskām un emocionālām kaitēm, tā sauktā «adatu terapija bez adatām», kas izstrādātas ASV 90-tajos gados. EFT ir kļuvusi plaši pazīstama visā pasaulē kā «universālais sadzīšanas veids» un ātri ieguva ļoti labu reputāciju. «EFT often helps where nothing else will!» / «EFT – bieži palīdz, pat tad, ja nekas nevar palīdzēt

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs